Produktztv.pl – opinie i recenzje

Produktztv.pl zbiera opinie na temat produktów i usług, zwłaszcza tych z reklam w telewizji. Zapraszamy na forum recenzji.

Produktztv.pl – opinie i recenzje - Produktztv.pl zbiera opinie na temat produktów i usług, zwłaszcza tych z reklam w telewizji. Zapraszamy na forum recenzji.

Dormeo opinie

Dormeo opi­nie

The video can­not be shown at the moment. Ple­ase try again later.

Dormeo to wło­ska marka mate­racy i podu­szek. Markę Dormeo pro­mo­wała sama Domi­nika Figur­ska, aktorka znana mię­dzy innymi z serialu M jak miłość.  Dormeo ma dość dobre opi­nie wśród użyt­kow­ni­ków. Jeżeli posia­dasz jakiś pro­dukt Dormeo napisz pro­szę swoje opi­nie w komentarzu.

Czy kupiłaś/eś pro­dukt Dormeo?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading …
 • Śpiąca:) says:

  Który mate­rac jest najlepszy?Napiszcie ple­ase bo musze szybko kupić póki remont się nie skończył

 • Królewicz says:

  Wejdź sobie na ich strone tam możesz sobie wybrać twar­dość i takie tam.
  Mam pyta­nie do tych co kupili już coś na Dormeo.pl jak wygląda prze­syłka? Jak to jest zapa­ko­wane i jak dlugo trwa dostawa?

 • Daria says:

  Pole­cam Dormeo 2+12 śred­nio twardy. Ma ktoś może poduszkę memosan?

 • Uuuula says:

  Ja mam poduszkę memo­san z jonami sre­bra i dla mnie jest ok. Mam pyta­nie do użyt­kow­ni­czek mate­raca 6+14, czy za bar­dzo nie wystaje on ponad ramy lozka? W sumie jest to dosc gruby mate­rac i zasta­na­wiam sie jak bedzie wygla­dal na lozku?

 • I.G.A says:

  Czy ma ktoś ręcz­niki orga­niczne Dormeo Laura Amatti? Jakie są opi­nie? Chcia­ła­bym sobie kupić takie ale chcia­ła­bym wie­dziec oinie od kogos kto juz je ma? Jakie sa w dodytku czy sa miekkie?

 • karmen says:

  Mam mate­rac Dormeo 6+14. Oboje z męzem lubimy miek­kie mate­race i ten oka­zal sie w sam raz. Mozna wypro­bo­wac w ich skle­pie w War­sza­wie jak ktos mieszka. Co do wyso­ko­sci to sie nie ma co mar­tiwc bo mate­rac i tak przy­kry­wany jest narzuta i wcale nie widac ze wystaje poza rame lozka. Ja nawet uwa­zam ze powi­nien wysta­wac poza rame lozka bo wtedy latwiej jest wstac i nie poobi­jasz sobie nog przez rame. To sa moje subiek­twywne opi­nie, w kaz­dym badz razie polecam.

 • Adam says:

  Ja mam mate­rac 2+12 firmy Dormeo. Jest to mate­rac dla kogoś kto lubi śred­nio twarde mate­race tak jak jak z żoną. Od razu zaopa­trzy­li­śmy się rów­niez w anty­aler­giczny pokro­wiec do niego z 2 powo­dów — aby oczy­wi­ście zmi­ni­ma­li­zo­wac ryzyko poja­wie­nia sie roz­to­czy a po dru­gie zeby latwiej utrzy­my­wac czy­stosc bo pokro­wiec mozna prac w pralce. Do tego jak docho­dzi prze­ście­ra­dło to wtedy sam mate­rac pozo­staje czy­ściutki i pach­nący przez długi czas.
  Mamy rów­nież mate­ra­cyk Baby Pedic dla naszego dziecka — nie­stety Olek jest jesz­cze za mały zeby podzie­lic sie z nami opi­nią:) Pozdra­wiam wszyst­kie czytelniczki

  • Ala says:

   Witam wszyst­kim. Mam chyba dosc glu­pie pyta­nie widzia­łam że ten mate­rac dormeo 2+12 ma taki kabe­lek, gdzie go się pod­łą­cza i do czego on służy?

   • Sabina says:

    Pod­łą­czasz go gdzieś do uziem­nie­nia np. do kalo­ry­fera i już nie będzie elek­tro­sta­tyczny czyli po pro­stu nie będzie kurz na nim osia­dał:) Mała rzecz a cieszy

 • Dorian says:

  Widze ze mate­race dormeo maja dobre opi­nie. Mnie inte­re­suje czy ktos ma moze mate­rac z wlok­nami bam­busa. Ma ktos moze ten materac?

 • Meterac:) says:

  Hey czy ma ktoś może ten mate­rac roz­wi­jany roll up — widze jest teraz na alle­gro i zasta­na­wiam sie nam nim ale cie­kaw jestem czy sa jakies opi­nie na jego temat

 • Radek says:

  Ja mam ten Roll-up. Kupi­łem na Alle­gro aku­rat był w pro­mo­cji ale nie­ty­powy roz­miar bo 160x190 ale i tak on jest mi potrzebny do spa­nia na pod­ło­dze. Calość jest zwi­nięta i zapa­ko­wana w worek nie­bie­ski z taśmą uła­twi­jącą prze­no­sze­nie mate­raca. Po roz­wi­nię­ciu potrze­buje on paru minut żeby równo przy­le­gał do pod­łogi. Co do wygody to prze­sy­piam na nim całą noc i budze się bez żad­nych bóli, więc jest ok

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

newsletter software .