Produktztv.pl – opinie i recenzje

Produktztv.pl zbiera opinie na temat produktów i usług, zwłaszcza tych z reklam w telewizji. Zapraszamy na forum recenzji.

Produktztv.pl – opinie i recenzje - Produktztv.pl zbiera opinie na temat produktów i usług, zwłaszcza tych z reklam w telewizji. Zapraszamy na forum recenzji.
 • Zbyszek says:

  Tragedia. Nabijanie ludzi w butelke. Plaster wystarczy zmoczyc zeby pokazal niby ze toksyny wyciagnal. Oszustwo,oszuswo i jeszcze raz oszustwo. Plastry aikido kompletnie nie dzialaja, nie dajcie sie nabrac zlodziejom

  • Wanda says:

   Nie kupujcie tego g….(mam na myśli plastry) bo wylądujecie w szpitalu jak mój mąż.Oczyścił się tak skutecznie(używał przez tydzień) ze wszystkiego-z mikroelementów również.Jeszcze po kilku dniach dodatkowo przysłano mi bez mojej wiedzy 20 szt.za 99zł.Dzwonię do paniusi,że jakaś pomyła a pani objaśnia iż to jest promocja!!!!i pozwolili sobie sami zadbać o moje zdrowie.Banda naciągaczy,nigdy z tej firmy już nic nie kupię(moi znajomi również).

 • Tragedia says:

  Potwierdzam to co napisał przedmówca. Nabijanie ludzi w butelkę, na mnie nic nie działało, zero jakiejkolwiek zmiany, oszustwo które moim zdaniem nadaje się do prokuratora. Jeśli ktoś ma kasę, którą chętnie by chciał wyrzucić w błoto to jest najlepsza droga

 • Mika says:

  Wielkie g……

 • Alex says:

  Bardzo proszę nie pisać negatywnych opinii na temat plastrów Aikido. Tak się składa, że plastry Aikido zakupione w firmie Vitashop w promocji używa cała moja rodzina i odkąd zaczęli ich używać, wszyscy czują się wspaniale.

  • Jo says:

   Alex ile Ci dali za tą wypowiedź? Pewnie Twoja rodzina ma wszystkie produkty z vitashop hahahah, napewno wszyscy siedzą przed telewizorem i tylko czekają na reklamy vitashop i jak tylko się pojawi zaraz wszyscy dzwonią i kupują (no żeby inni nie wykupili). Śmiać mi się chce jak pracownik firmy pisze opinie na temat wlasnej firmy a tutaj mamy idealny tego przykład. A wracając do tematu to plastry Aikido fajnie podcierają tyłek.
   Dziękuję za uwagę i dobranoc

 • Oszukana says:

  Niestety nie działają….

 • Szaser says:

  Te plastry to MEGA-oszustwo!!!
  Potem jeszcze pozwalają sobie na dalsze nękanie telefonami o następne zakupy tego szajsu.
  W końcu powiedziałem, żeby się odpier…lili i na razie pomogło.

  • Tomek says:

   Szaser bo z nimi wszystkimi trzeba ostro. Ja mam jedną metodę, jak dzwoni jakaś konsultantka do mnie to ja gadam tylko o seksie, żeby sie ze mną umówiła, albo pytam jaką bielizne ma na sobie itp 9/10 odpuszcza od razu inne kontunuują rozmowę ale juz z prywatnego telefonu heheheh

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

newsletter software.