Produktztv.pl – opinie i recenzje

Produktztv.pl zbiera opinie na temat produktów i usług, zwłaszcza tych z reklam w telewizji. Zapraszamy na forum recenzji.

Produktztv.pl – opinie i recenzje - Produktztv.pl zbiera opinie na temat produktów i usług, zwłaszcza tych z reklam w telewizji. Zapraszamy na forum recenzji.

Slender Shaper

Slender Shaper opinie


Slender shaper to pas odchudzający działający na zasadzie wibrotreningu. Podobne pasy znamy już z poprzednich ofert telezakupowych, ale z tego co widać na zdjęciach i filmie, jest on najbardziej zaawansowany i wykonany jest z najlepszych materiałów. Osobiście nigdy nie używałam takich pasów, ale jeśli któraś z was posiada Slender Shaper lub podobny pas niech napisze swoje opinie w komentarzu do tego posta.


 • Aśqa says:

  Ja nie wierzę w tego typu produkty. Ze niby jak to ma rozbić mi tłuszcz??? Czy ktoś używał już tego?

 • Ania says:

  Ja zastanawiam się nad kupieniem tego produktu.Jesli ktoś go uzywa to napiszcie czy warto.

 • Ola says:

  Ten wydaje się byc najlepszy z tych wszystkich pasów do odchudzania. Ja sama miałam vibroaction ale mi sie zepsul i powiedzieli mi ze drozej wyjdzie naprawa, wiec teraz tez szukam jakiegos pasa i bede wdzieczna za jakies opinie na jego temt

 • Agnieszka says:

  Miałem już vibratone ale mi sie silniki spaliły w nim. Ten jest podobny. Wariat z niego straszny jak sie ustawi na max to bardzo silnie trzęsie.Zobaczymy jak dalej będzie

 • agata says:

  polecam gorąco

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

newsletter software.