Produktztv.pl – opinie i recenzje

Produktztv.pl zbiera opinie na temat produktów i usług, zwłaszcza tych z reklam w telewizji. Zapraszamy na forum recenzji.

Produktztv.pl – opinie i recenzje - Produktztv.pl zbiera opinie na temat produktów i usług, zwłaszcza tych z reklam w telewizji. Zapraszamy na forum recenzji.

Slender Shaper

Slen­der Sha­per opinie

The video can­not be shown at the moment. Ple­ase try again later.


Slen­der sha­per to pas odchu­dza­jący dzia­ła­jący na zasa­dzie wibro­tre­ningu. Podobne pasy znamy już z poprzed­nich ofert tele­za­ku­po­wych, ale z tego co widać na zdję­ciach i fil­mie, jest on naj­bar­dziej zaawan­so­wany i wyko­nany jest z naj­lep­szych mate­ria­łów. Oso­bi­ście nigdy nie uży­wa­łam takich pasów, ale jeśli któ­raś z was posiada Slen­der Sha­per lub podobny pas niech napi­sze swoje opi­nie w komen­ta­rzu do tego posta.
[nggal­lery id=16]

 • Aśqa says:

  Ja nie wie­rzę w tego typu pro­dukty. Ze niby jak to ma roz­bić mi tłuszcz??? Czy ktoś uży­wał już tego?

 • Ania says:

  Ja zasta­na­wiam się nad kupie­niem tego produktu.Jesli ktoś go uzywa to napisz­cie czy warto.

 • Ola says:

  Ten wydaje się byc naj­lep­szy z tych wszyst­kich pasów do odchu­dza­nia. Ja sama mia­łam vibro­ac­tion ale mi sie zepsul i powie­dzieli mi ze dro­zej wyj­dzie naprawa, wiec teraz tez szu­kam jakie­gos pasa i bede wdzieczna za jakies opi­nie na jego temt

 • Agnieszka says:

  Mia­łem już vibra­tone ale mi sie sil­niki spa­liły w nim. Ten jest podobny. Wariat z niego straszny jak sie ustawi na max to bar­dzo sil­nie trzęsie.Zobaczymy jak dalej będzie

 • agata says:

  pole­cam gorąco

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

newsletter software .