303 Cleaner & Spot Remover 473ml opinie, cena i recenzja

303 Cleaner & Spot Remover 473ml z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja wnętrza samochodu

303 Cleaner & Spot Remover wykorzystuje opatentowana formule czynników separujacych, powierzchniowo czynnych oraz zwilzajacych aby oddzielic i usunac z materialu brud, smar, tluszcz oraz inne nieczystosci. Produkt jest wyjatkowo bezpieczny w uzyciu i moze byc stosowany na wszelkich tkaninach i wyrobach tekstylnych bezpiecznych do czyszczenia woda. Moc dzialania produktu wzrasta wraz z uzyciem cieplej wody, szczotkowania oraz przy dluzszym dzialaniu produktu.
Czyszczenie:
Spryskac czyszczona powierzchnie produktem az material bedzie wilgotny. Usunac zabrudzenia przecierajac wilgotna szmatka az powierzchia bedzie czysta, zwilzajac material w razie potrzeby. Pozostawic do wyschniecia.
Czyszczenie mocniej zabrudzonych materialów:
Spryskac czyszczona powierzchnie produktem az material bedzie mokry. Usunac zabrudzenia przecierajac mokra szmatka lub miekka szczotka. Pozostawic na pewnien czas aby produkt odseparowal zabrudzeia z materialu. Usunac zabrudzenia przecierajac wilgotna szmatka az powierzchia bedzie czysta, zwilzajac material w razie potrzeby. Pozostawic do wyschniecia.
Maszyna ekstrakcyjna:
Stosowac w rozcienczeniu 30-180ml na 4 litry wody.
Swierze plamy po wylanych plynach:
Zebrac jak najwiecej wylanego plynu uzwajac czystej chlonnej szmatki. Ustawic spryskiwacz w pozycji “zwarty strumien” i naniesc 303 Cleaner & Spot Remover na poplamione miejsce i zebrac zabrudzenie uzywajac czystej chlonnej szmatki. Nadmiar produktu wyplukac woda. Pozostawic do wyschniecia.
Plamy:
Ustawic spryskiwacz w odpowiedniej pozycji i naniesc 303 Cleaner & Spot Remover na poplamione miejsce az material bedzie mokry. Przecierac mokra szmatka lub mokra miekka szczotka. Pozostawic na pewnien czas aby produkt odseparowal zabrudzeia z materialu. Zebrac zabrudzenie uzywajac czystej chlonnej szmatki. W razie potrzeby czynnosci powtórzyc. Nadmiar produktu wyplukac woda. Pozostawic do wyschniecia.
Pojemnosc: 473 ml

Nie ma to jak wsiąść do samochodu i poczuć się wyjątkowo. Czysta deska rozdzielcza, ani grama kurzu i ten niepowtarzalny zapach. Producenci wiedzą jak rozpieścić nasze zmysły estetyczne.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji wnętrza samochodu to 303 Cleaner & Spot Remover 473ml może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 44.91 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
303 Cleaner & Spot Remover 473ml
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy