4detailer Apri-Coat Wax – preparat do szybkiego zabezpiecznia lakieru opinie, cena i recenzja

4detailer Apri-Coat Wax – preparat do szybkiego zabezpiecznia lakieru z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja karoserii

Apri-Coat Wax powstal dzieki naszej wspólpracy z zawodowymi detailerami. Srodek ten jest idealnym rozwiazaniem dla osób, które nie maja czasu, aby poswiecic kilka godzin na woskowanie karoserii. Zawiera w sobie naturalny wosk – carnaube, wytwarzana z lisci brazylijskiej rosliny kopernicji, co skutkuje dlugim zabezpieczeniem lakieru. Charakteryzuje sie latwa aplikacja, szybkim utwardzeniem i przyjemnym, morelowym zapachem. Preparat ten podbija kolor i nadaje mu glebi. Skutek ten mozna równiez okreslic mianem “mokrego lakieru”. Efekt hydrofobowy, który osiagamy po aplikacji preparatu idealnie odpycha wode i brud. Jego trwalosc jest zauwazalna nawet do kilku tygodni lub kilku tysiecy przejechanych kilometrów. Trwalosc zalezy od sposobu aplikacji i warunków atmosferycznych. Pamietaj, trzymasz w reku owoc wielu godzin doswiadczen profesjonalistów, którzy Twoja prace traktuja bardzo powaznie i chca uczynic ja wyjatkowo skuteczna.
Sposób uzycia: 
Produkt gotowy do uzycia. Przed zastosowaniem wstrzasnij. Na czysta powierzchnia rozpyl produkt za pomoca atomizera. Nakladajac produkt na sucha powierzchnie wypracuj go za pomoca miekkiej mikrofibry. Taki efekt aplikacji gwarantuje najdluzsza zywotnosc. Preparat mozesz równiez naniesc na mokra powierzchnie, a nastepnie splukac pod wysokim cisnieniem, aby przyspieszyc aplikacje.
Pojemnosc 500ml, 1l, 5l
Nie trzeba pracować w pracowni auto detailingu, żeby dbać o swój samochód. Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji karoserii to 4detailer Apri-Coat Wax – preparat do szybkiego zabezpiecznia lakieru może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 33.15 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
4detailer Apri-Coat Wax - preparat do szybkiego zabezpiecznia lakieru
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy