4detailer Interior Washing Intense PreSpray – odplamiacz do tapicerki opinie, cena i recenzja

4detailer Interior Washing Intense PreSpray – odplamiacz do tapicerki z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja wnętrza samochodu

Interior Washing Intense PreSpray powstal dzieki naszej wspólpracy z zawodowymi detailerami. Ten preparat o neutralnym PH, jest intensywna mieszanina enzymów, które ulatwiaja prace przy usuwaniu uporczywych plam z tapicerki, podsufitek, dywaników i innych tkanin. Srodek oddziela zabrudzenia od wlókna, aby ulatwic wyplukiwanie ekstrakcyjne. Swietnie radzi sobie z tlustymi, oleistymi oraz bialkowymi zabrudzeniami. Detailerzy, którzy przeprowadzali testy stabilnosci kolorów po zastosowaniu preparatu potwierdzaja jego ogromne bezpieczenstwo. Pamietaj, trzymasz w reku owoc wielu godzin doswiadczen profesjonalistów, którzy Twoja prace traktuja bardzo powaznie i chca uczynic ja wyjatkowo skuteczna.
Sposób uzycia:
Produkt skoncentrowany. Rozcienczanie – 1:5 – 1:10 jako odplamiacz, 1:15 – 1:25 na mocne zabrudzenia, 1:30 -1:60 na lekkie zabrudzenia. Przed przystapieniem do aplikacji roztworu usun wszystkie nierozpuszczalne zabrudzenia. Nanies roztwór na czyszczona powierzchnie za pomoca atomizera. Najlepsze efekty uzyskasz w polaczeniu z ciepla woda. Nastepnie wypracuj czyszczone miejsce miekka szczoteczka. Sciagnij brud za pomoca odkurzacza ekstrakcyjnego.
Pojemnosc: 500ml, 1l, 5l

Nie ma to jak wsiąść do samochodu i poczuć się wyjątkowo. Czysta deska rozdzielcza, ani grama kurzu i ten niepowtarzalny zapach. Producenci wiedzą jak rozpieścić nasze zmysły estetyczne.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji wnętrza samochodu to 4detailer Interior Washing Intense PreSpray – odplamiacz do tapicerki może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 33.15 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
4detailer Interior Washing Intense PreSpray - odplamiacz do tapicerki
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy