AB Generator sprzęt fitness do ćwiczeń w domu ze sklepu TV Okazje opinia

AB Generator sprzęt fitness do ćwiczeń w domu ze sklepu TV Okazje opiniaAB Generator sprzęt fitness do ćwiczeń w domu ze sklepu TV Okazje opinia

Wielofunkcyjny przyrzad fitness AB Generator to sprzet, który pomoze Ci uzyskac wymarzona sylwetke! Cwicz miesnie brzucha i cale cialo szybko, skutecznie i we wlasnym domu.

Sprzet fitness AB Generator pozwala osiagnac doskonale rezultaty przy codziennym treningu w domowym zaciszu. Swoja skutecznosc zawdziecza polaczeniu treningu aerobowego z silowym, co jest efektywnym sposobem na chudniecie, modelowanie miesni i zwiekszenie wydolnosci organizmu. To doskonaly sprzet do cwiczen na brzuch i wszystkie partie miesni, dzieki niemu nie stracisz czasu na dojazd na silownie, gdyz od tej pory wszystkie cwiczenia fitness mozesz wykonywac we wlasnym domu.
AB Generator umozliwia trening calego ciala przy szczególnym uwzglednieniu cwiczen miesni brzucha.
Konstrukcja urzadzenia wykorzystuje ciezar ciala uzytkownika i grawitacje, umozliwiajac dostosowanie obciazenia do mozliwosci cwiczacego. Dzieki 5 poziomom intensywnosci cwiczen przyrzad AB Generator nadaje sie zarówno dla uzytkowników poczatkujacych, jak i oczekujacych intensywnego treningu. Urzadzenie wyposazone jest w komputer z licznikiem, który pozwala odmierzac czas treningu oraz liczbe powtórzen i spalonych kalorii.

AB-Generator


W zestawie:

przyrzad AB Generator wraz komputerem wyposazonym w licznik


instrukcja obslugi

Wymiary po rozlozeniu (dl./ szer./ wys.): 118/ 54/ 78 cm
Wymiary po zlozeniu (dl./ szer./ wys.): 129/ 54/ 17 cm
Maksymalne dopuszczalne obciazenie: 110 kg
Kolor: czarny
Produkt wielkogabarytowyJeśli śledzisz telezakupy, na pewno zauważyłeś/aś ofertę sklepu TV Okazje. AB Generator sprzęt fitness do ćwiczeń w domu może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Related Post

polaryte hd

Polaryte hd – okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne zestaw 2 szt. ze sklepu TV OkazjePolaryte hd – okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne zestaw 2 szt. ze sklepu TV OkazjeJeśli śledzisz telezakupy, na pewno zauważyłeś/aś ofertę sklepu TV Okazje. Polaryte hd – okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne zestaw 2 szt. może być na prawdę bardzo dobrym wyborem. Dzięki zaawansowanej polaryzacji i filtrowi