ADBL Shampoo PRO opinie, cena i recenzja

ADBL Shampoo PRO z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja karoserii

ADBL Shampoo Pro to produkt stworzony z mysla o profesjonalistach. Wysoka koncentracja (ok.10ml/10l wody) i doskonale wlasciwosci czyszczace sprawiaja, ze Shampoo Pro idealnie nadaje sie do przygotowania lakieru do korekty i do jego odtluszczenia przed zabezpieczeniem. Formula nie zawiera srodków poslizgowych, nablyszczajacych polimerów ani wosków. Bardzo szybko sie wypukuje nie pozostawiajac po sobie osadów. Taki sklad, bogaty w substancje czyszczace i naturalne oleje cytrusowe, pozostawia lakier wolny od zanieczyszczen oraz substancji, które moglyby utrudnic wiazanie sie wosku, sealantu lub powloki z lakierem. Idealnie nadaje sie do mycia aut zabezpieczonych powlokami ceramicznymi i krawcowymi. Moze naruszac lub usuwac slabe woski i sealanty. Sposób uzycia:
1.Splucz auto woda pod cisnieniem z luznego brudu
2.Wlej 10-20ml (1-2 nakretki) szamponu do wiadra i dopelnij 10litrami wody
3.Myj auto od góry do dolu nanoszac roztwór rekawica
4.Splucz dokladnie auto woda pod cisnieniem Przed zastosowaniem upewnij sie, ze myte powierzchnie sa chlodne a auto stoi w zacienionym miejscu. Nie dopuszczaj do zaschniecia szamponu na karoserii. Sugerujemy mycie metoda „na dwa wiadra” z pomoca rekawicy z mikrofibry lub welny. Przechowywac w chlodnym miejscu. Chronic przed swiatlem slonecznym. Nie przemrazac.
Nie trzeba pracować w pracowni auto detailingu, żeby dbać o swój samochód. Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji karoserii to ADBL Shampoo PRO może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 37.99 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
ADBL Shampoo PRO
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy