ADBL VAMPIRE LIQUID opinie, cena i recenzja

ADBL VAMPIRE LIQUID z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja opon i felg

ADBL Vampire Liquid to srodek do usuwania pylu z klocków hamulcowych, rdzy lotnej oraz innych zanieczyszczen pochodzenia metalicznego z calego nadwozia.
Dzieki plynnej konsystencji doskonale sie rozpyla na kazdej powierzchni, nie splywa i nie wysycha szybko pozwalajac na dluzsza prace.
Neutralne pH sprawia, ze jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni na zewnatrz auta i moze byc stosowany do codziennej pielegnacji felg i lakieru. Swietnie radzi sobie z biezacymi zabrudzeniami jakie kazdy spotyka na drodze.
Sposób uzycia:
1.Rozpyl srodek na zanieczyszczona powierzchnie pokrywajac ja w calosci. Pamietaj, ze czyszczony element musi byc chlodny.
2.Pozostaw srodek do zadzialania na 2-5minut.
3.Jezeli to konieczne wypracuj srodek na powierzchni pedzlem, szczotka lub gabka.
4.Dokladnie splucz woda pod cisnieniem.
5.W razie potrzeby powtórz kroki od 1 do 4.
Dodatkowe wskazówki:
Dla zwiekszenia skutecznosci mozesz przed zastosowaniem ADBL Vampire Liquid umyc felgi z biezacych zabrudzen ADBL Wheel Warrior i/lub ADBL APC.

Ręka do góry, kto nie lubi jeździć wypucowanym autem? Ja lubię jak mój samochód błyszczy, chociaż przez chwilę po wystarczy jeden przejazd po mojej wsi i czar pryska. Są jednak kosmetyki które potrafią zdziałać cuda.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji opon i felg to ADBL VAMPIRE LIQUID może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 28.49 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
ADBL VAMPIRE LIQUID
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy