Autobrite Magifoam Blue – aktywna piana opinie, cena i recenzja

Autobrite Magifoam Blue – aktywna piana z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja karoserii

Autobrite Magifoam Blue to bardzo silny koncentrat do mycia bezdotykowego przy uzyciu myjki cisnieniowej z pianownica. W szybki sposób bezdotykowo usuwa z samochodów osobowych, komercyjnych, autobusów, maszyn i samolotów ciezki brud. Jest równiez uzywany do czyszczenia silników, scian i podlóg. Moze byc stosowany z zimna lub ciepla woda. 
Autobrite Magifoam Blue jest produktem wyjatkowo wydajnym w stosunku to innych aktywnych pian, a zarazem najbardziej ekonomicznym cenowo. Magifoam zapewnia najlepsza piana do mycia auta!
Zapewnia obfita piane, która skutecznie zmiekcza i usuwa brud. Autobrite Magifoam to w opini uzytkowników najlepsza piana na swicie. Dzieki wyjatkowo dlugiemu czasowi dzialania, mozna ja pozostawic na powierzchni nawet do 10 minut. W tym czasie Magifoam usunie zdecydowana wiekszosc wszystkich zabrudzen.
Preparat zawiera wylacznie biodegradowalne skladniki, jest zatem w 100% bezpieczna dla srodowiska. Dzieki wyjatkowo obfitej pianie i przyjemnemu lawendowemu zapachowi magifoam jest idealnym rozwiazaniem jesli chcesz zaimponowac sasiadom podczas mycia samochodu.
Produkt powinien zostac rozcienczony z woda w zaleznosci od potrzeb w stosunku 1:25 – 1:50.

UWAGA: Podczas rozcienczania nalezy uzywac rekawic ochronnych. Jezeli skóra bedzie miala kontakt z koncentratem nalezy od razu zmyc go woda.
 
Nie trzeba pracować w pracowni auto detailingu, żeby dbać o swój samochód. Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji karoserii to Autobrite Magifoam Blue – aktywna piana może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 65.70 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Autobrite Magifoam Blue - aktywna piana
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy