BigBoi BlowR Mini Car Dryer – mini dmuchawa do osuszania opinie, cena i recenzja

BigBoi BlowR Mini Car Dryer – mini dmuchawa do osuszania z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja karoserii

BigBoi BlowR Mini Car Dryer
Kazdy kto interesuje sie detailingiem wie, ze bezdotykowe metody pielegnacji znacznie zmniejszaja szanse na zadrapania lakieru. 
Zastosowanie BigBoi BlowR eliminuje wszystkie negatywne aspekty dotykowego suszenia, dzieki czemu mniejsze defekty typu hologramy/swirle, które moga powstac lakieru podczas nieumiejetnego suszenia, przestana sie pojawiac.
BigBoi BlowR Mini to potezna jednostka wyposazona w jeden silnik o mocy 3000 W, który wykorzystuje grzane/cieple, filtrowane powietrze do usuniecia wody z lakieru, metalu, szkla i chromu, zderzaków, felg, swiatel, lusterek i innych trudno dostepnych miejsc. BlowR Pro jest dostarczany z trzema wymiennymi dyszami, aby zapewnic mozliwosc kierowania powietrza do wnek i szczelin.
Funkcja BigTechnology Temperature Technology (BTT) wykorzystuje powietrze o temperaturze (do wyboru) 15C / 25C / 45C do optymalnego suszenia i odparowania wody. Wybierz jedna z dwóch predkosci podmuchu (do 220 km/h!)w zaleznosci od wykonywanego zadania.
Dmuchawa posiada technologie “Low Noise” z podwójnym filtrem która redukuje generowany halas.
35 ? 40 ? 20 cm
Gwarancja 1 rok
Cena za 1 komplet
Nie trzeba pracować w pracowni auto detailingu, żeby dbać o swój samochód. Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji karoserii to BigBoi BlowR Mini Car Dryer – mini dmuchawa do osuszania może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 764.10 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
BigBoi BlowR Mini Car Dryer - mini dmuchawa do osuszania
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy