Bilt Hamber Air Con Bomb Citrus – Bomba, neutralizator zapachów opinie, cena i recenzja

Bilt Hamber Air Con Bomb Citrus – Bomba, neutralizator zapachów z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja wnętrza samochodu

BILT-HAMBER Air Con Bomb Citrus
To szybki i skuteczny sposób na pozbycie sie nieprzyjemnych zapachów z wnetrza twojego samochodu. Z biegiem czasu systemy wentylacji, chlodzenia pomimo istnienia filtrów, zawieraja zarodniki materii organicznej oraz nieorganicznej, które dostaja sie do przedzialu pasazerskiego. Nieprzyjemne zapachy we wnetrzu moga byc wynikiem rozwoju bakterii, grzybów i plesni. Bomba zapachowa Bilt Hamber to wyjatkowo latwy w uzyciu produkt, który ma dzialanie bakteriobójcze, dodatkowo, dzieki milemu cytrusowemu aromatowi poprawia komfort podrózowania.
Produkt zaleca sie uzywac co najmniej 1 raz w roku.
Uzycie:
Wlacz zaplon oraz system klimatyzacji na maksimum przez 2 minuty oraz obieg wewnetrzny. Wstrzasnij kilka razy produktem i umiesc na dywaniku pasazera. Nacisnij spust produktu, opusc wnetrze pojazdu i zamknij drzwi. Poczekaj az produkt skonczy dzialac.
Poczekaj co najmniej 6 minut przed podrózowaniem.
Cena za 1 sztuke.

Nie ma to jak wsiąść do samochodu i poczuć się wyjątkowo. Czysta deska rozdzielcza, ani grama kurzu i ten niepowtarzalny zapach. Producenci wiedzą jak rozpieścić nasze zmysły estetyczne.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji wnętrza samochodu to Bilt Hamber Air Con Bomb Citrus – Bomba, neutralizator zapachów może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 46.67 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Bilt Hamber Air Con Bomb Citrus - Bomba, neutralizator zapachów
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy