Blender Duomix Joy opinie na forum Delimano.

Blender Duomix Joy opinie na forum delimano

Blender Duomix Joy to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Blender Duomix Joy jest tego najlepszym przykładem.
 
Blender Duomix Joy
 

Blender łączący 2 urządzenia w 1- blender ręczny oraz smoothie maker. Jest mocny i cichy, idealny do zup, sosów, deserów. W zestawie: elektryczna podstawa, nakładka do mieszania, ostrze, pojemnik na smoothie o pojemności 600 ml z pokrywką. Wykonany z materiałów najwyższej jakości. Moc: 600 W. Końcówki można myć w zmywarce.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 89.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Blender Duomix Joy wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy