Brytfanna Delimano ze szklaną pokrywką Stone Legend CopperLUX opinie na forum Delimano.

Brytfanna Delimano ze szklaną pokrywką Stone Legend CopperLUX opinie na forum delimano

Brytfanna Delimano ze szklaną pokrywką Stone Legend CopperLUX to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Brytfanna Delimano ze szklaną pokrywką Stone Legend CopperLUX jest tego najlepszym przykładem.
 
Brytfanna Delimano ze szklaną pokrywką Stone Legend CopperLUX
 

Brytfanna Delimano Stone Legend CopperLUX ze szklaną pokrywką ma pojemność 6l i jest idealna do przygotowywania dużych posiłków rodzinnych. Brytfanna odporna jest na temperaturę do 230°C. Nadaje się do wszystkich płyt grzewczych, w tym do indukcji i piekarnika i możesz jej bezpiecznie używać z metalowymi sztućcami. Ponieważ jest wykonana z wysokiej jakości stalowej podstawy, nieprzywierającej powłoki QuanTanium i emaliowanego pokrycia będzie służyć Ci przez wiele lat. 

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 134.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Brytfanna Delimano ze szklaną pokrywką Stone Legend CopperLUX wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy