CleanTech Co Leather Care Kit – Kompletny zestaw do pielęgnacji skóry opinie, cena i recenzja

CleanTech Co Leather Care Kit – Kompletny zestaw do pielęgnacji skóry z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja wnętrza samochodu

CleanTech Co Leather Kit
Wymagajaca i delikatna tapicerka ze skóry determinuje koniecznosc wykorzystania profesjonalnych preparatów, które doskonale poradza sobie z zabrudzeniami i jednoczesnie zaimpregnuja wrazliwe powierzchnie. Zestaw zawiera wszystkie niezbedne srodki, które w specjalistyczny i bezpieczny sposób zadbaja o skórzana tapicerke w pojezdzie.
Odnalezc tu mozna produkty dedykowane powierzchniom skórzanym, jak równiez przeznaczone do ich oczyszczania specjalne akcesoria – z nimi tapicerka bedzie zadbana, estetyczna i zabezpieczona przez uszkodzeniami i zabrudzeniami.
Leather Cleaner nie odbarwia skóry, nie pozostawia na niej takze zacieków ani smug. Jest latwy w aplikacji – dolaczona do zestawu pianownica ulatwi zastosowanie tego preparatu, a szczotka do skórzanej tapicerki równomiernie rozprowadzi srodek i zmaksymalizuje jego efektywnosc. Dzieki mikrofibrze mozna zebrac nadmiar preparatu, jak równiez wytrzec czyszczona powierzchnie do sucha i cieszyc sie jej pierwotna, niemal fabryczna estetyka.
Drugi srodek dolaczony do zestawu to Leather Protector, który warto wdrozyc w kolejnym etapie pielegnacji skórzanej tapicerki. Oczyszczona powierzchnie nalezy zabezpieczyc, wykorzystujac w tym celu specjalistyczny impregnat. Sprawi on, ze tapicerka stanie sie gladka i miekka, a takze bedzie chroniona przez uszkodzeniami mechanicznymi i osadzaniem kurzu oraz gromadzeniem zabrudzen.
Profesjonalnie skomponowany zestaw to swietna propozycja dla uzytkowników skórzanych tapicerek!
W sklad zestawu wchodzi:
Leather Cleaner 0,2 l
Leather Protector 0,2 l
Szczotka do tapicerki skórzanej z naturalnym wlosiem
Delikatna mikrofibra
Miekki aplikator CleanTech Co

Nie ma to jak wsiąść do samochodu i poczuć się wyjątkowo. Czysta deska rozdzielcza, ani grama kurzu i ten niepowtarzalny zapach. Producenci wiedzą jak rozpieścić nasze zmysły estetyczne.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji wnętrza samochodu to CleanTech Co Leather Care Kit – Kompletny zestaw do pielęgnacji skóry może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 75.65 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
CleanTech Co Leather Care Kit - Kompletny zestaw do pielęgnacji skóry
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy