Colourlock Cleaner do Alcantary – środek do czyszczenia alcantary opinie, cena i recenzja

Colourlock Cleaner do Alcantary – środek do czyszczenia alcantary z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja wnętrza samochodu

Srodek do czyszczenia Alcantary czysci dokladnie i poprawia wyglad Alcantary uzywanej w meblach, tapicerce samochodowej i wykladzinach, dywanach. Materialy takie jak Alcantara lub Amaretta sa materialami z ultramikrofazy (materialami syntetycznymi), przypominajacymi skóre. Wyglad i dotyk sa takie jak skóry surowej. Materialy te nalezy regularnie odkurzac i przecierac wilgotna sciereczka. W przypadku plam i zwyklych zabrudzen nalezy stosowac srodek do czyszczenia Alcantary COLOURLOCK.
Uzycie: Przed czyszczeniem powierzchnie Alcantary trzeba dokladnie odkurzyc. Butelke przed uzyciem nalezy wstrzasnac. Srodek wypróbowac najpierw na niewidocznym miejscu! Spryskac plynem z butelki Alcantare. Czyscic powierzchnie materialu ruchami okreznymi od szwu do szwu, za pomoca szczoteczki do skóry. W razie potrzeby czynnosc powtórzyc. Pozostalosci srodka wytrzec zwilzona szmatka. Po wyczyszczeniu (kiedy Alcantara jest jeszcze wilgotna) nalezy ja przeczesac czysta szczoteczka Colourlock w jednym kierunku. Po wyschnieciu nalezy zabezpieczyc material impregnatem do tkanin.
 

Nie ma to jak wsiąść do samochodu i poczuć się wyjątkowo. Czysta deska rozdzielcza, ani grama kurzu i ten niepowtarzalny zapach. Producenci wiedzą jak rozpieścić nasze zmysły estetyczne.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji wnętrza samochodu to Colourlock Cleaner do Alcantary – środek do czyszczenia alcantary może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 67.50 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Colourlock Cleaner do Alcantary - środek do czyszczenia alcantary
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy