Colourlock Sztyft do usuwania śladów po długopisie 9,5ml opinie, cena i recenzja

Colourlock Sztyft do usuwania śladów po długopisie 9,5ml z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja wnętrza samochodu

Colourlock Sztyft do usuwania sladów po dlugopisie skutecznie usuwa tusz. W pierwszej chwili gdy widzimy na naszej nowej jasnej skórze, slad po dlugopisie przychodza nam do glowy same katastroficzne mysli. Istnieje duze niebezpieczenstwo, ze jezeli uzyjemy jakiegos rozpuszczalnika, razem ze sladem pozbedziemy sie tez farby.
Zastosowanie: Usuwanie plam po dlugopisie w skórach gladkich powierzchniowo farbowanych.
Ilosc: Srodek jest umieszczony w specjalnym sztyfcie o pojemnosci 9,5 ml. Przed uzyciem nalezy sztyft mocno nacisnac, aby wypelnic filc srodkiem czyszczacym. Nastepnie nalezy wilgotnym filcem przejechac po plamie. Po naniesieniu srodka nalezy wytrzec skóre biala szmatka. Nalezy pamietac, aby nie trzec mocno zabrudzonej powierzchni.

Nie ma to jak wsiąść do samochodu i poczuć się wyjątkowo. Czysta deska rozdzielcza, ani grama kurzu i ten niepowtarzalny zapach. Producenci wiedzą jak rozpieścić nasze zmysły estetyczne.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji wnętrza samochodu to Colourlock Sztyft do usuwania śladów po długopisie 9,5ml może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 54.00 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Colourlock Sztyft do usuwania śladów po długopisie 9,5ml
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy