Cubot R9 16GB Dual Sim Złoty opinia

Cubot R9 16GB Dual Sim Złoty opiniaCubot R9 16GB Dual Sim Złoty opinia

Firma Cubot produkuje telefony od 2005 roku z coraz większym sukcesem. Dociera do coraz większej grupy klientów na całym świecie. Kupując produkty marki CUBOT masz pewność, że produkt będzie służył bardzo długo, a w razie problemów serwis CUBOT zajmie się naprawą.

O Cubot R9

Mimo wysokiej jakości produktów i świetnego poziomu technologii, chińska firma Cubot wciąż pozostaje na drugim planie w porównaniu z takimi liderami rynku jak Xiaomi, Huawei, Meizu. Jednak firma nie chce się rozstać z marzeniami o międzynarodowym sukcesie i na wszelkie sposoby stara się śledzić wszystkie nowomodne trendy. Z tego powodu bohater dzisiejszej recenzji zasługuje na popularność dzięki staraniom producenta.

W nowości nacisk położono na wygląd. Oczywiście od obudowy urządzenia budżetowego nie można wymagać materiałów premium, ale wysokiej jakości poliwęglan, metalowa obwódka, zaokrąglone rogi urządzenia, stylowy design oczka aparatu głównego oraz skaner linii papilarnych pozwalają przymknąć na ten fakt oczy i po prostu zakochać się w telefonie. Ekran o przekątnej pięciu cali pokryty jest zakrzywionym szkłem z genialną powłoką oleofobową i charakteryzuje się rozdzielczością HD, jasnymi, soczystymi kolorami. Tak trudno znaleźć wady nawet dla najbardziej doświadczonego użytkownika biorąc pod uwagę cenę gadżetu.

Niestety, trudno będzie zachwycić kogokolwiek sprzętem modelu. Przestarzały procesor Mediatek MT6580 poradzi sobie jedynie z mało wymagającymi aplikacjami, a 2GB pamięci RAM i GPU Mali400MP2 nie poprawiają sytuacji. Nie będziecie jednak mieli pretensji do wielkości pamięci wewnętrznej (16GB ROM) dzięki slotowi microSD. Jedną z głównych zalet urządzenia jest połączenie świetnych 13- i 5-megapikselowych modułów fotograficznych, wyposażonych w lampy błyskowe LED. Dzięki temu nawet selfies będą zachwycać wyrazistością i nasyceniem. Pojemna bateria 2600mAh, osiągająca 6 godzin aktywnego czasu pracy na ekranie, aktualny Android Nougat dają możliwość polecenia mobilnego asystenta osobom, które cenią sobie dobry design i ogólne wyważenie produktu.

Related Post