Czajnik stalowy Novio Odelo Prestige, 2,7 l, zielony opinie na forum.

Czajnik stalowy Novio  Odelo Prestige opinie na forum

Czajnik stalowy Novio Odelo Prestige, 2,7 l, zielony to produkt w ofercie sklepu Mango.
 
Czajnik stalowy Novio  Odelo Prestige, 2,7 l, zielony
 

Czajnik stalowy Odelo Novio doskonale wpasuje się do każdej kuchni. Stanowi wyjątkowe połączenie praktycznych cech użytkowych z nowoczesnym wzornictwem. Z pewnością posłuży nam przez długie lata.

Ostatnia cena wynosiła 71.09, ale było to już jakiś czas temu i teraz prawdopodobnie będzie niższa.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Czajnik stalowy Novio Odelo Prestige, 2,7 l, zielony wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy

Czajnik novio

Ten czajnik to porażka!!! Czajnik od początku potwornie śmierdział plastikiem ale nie reklamowałam mając nadzieję, że zapach w końcu się „wygotuje”. I pewnie czekałabym dalej gdyby nie to, że systematycznie ułamywały się plastikowe ząbki od gwizdka a w końcu wyłamały się wszystkie a na koniec wyskoczyła sprężyna i bolec mocujący gwizdek i teraz nie ma gwizdka w ogóle. Dodatkowo czajnik już rdzewieje od środka. Wątpię, że jest to jednorazowy przypadek. System gwizdka jest tak słabo wykonany, że nie mam mowy, żeby komukolwiek nie zaczął się psuć. Natomiast odór plastiku jest tak okropny, ze mam odruch wymiotny pijąc wodę z tego czajnika. Kupiłam taki z zielona rączka, był piękny i wydawalo mi się, ze prawie 80 zł za czajnik to cena która gwarantuje jako taką jakość. Pomyliłam się. Nie wiem jak można sprzedawać ludziom taki chłam. Unikajcie tego produktu bo wyrzucicie pieniądze w błoto.