Diamond Care Leather Cleaner – preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej opinie, cena i recenzja

Diamond Care Leather Cleaner – preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja wnętrza samochodu

Leather Cleaner – do czyszczenia tapicerek skórzanych. Gotowy do uzycia preparat przeznaczony do czyszczenia oraz odswiezania elementów wnetrz samochodowych pokrytych skóra. Zastosowane w kompozycji preparatu skladniki ulatwiaja czyszczenie powierzchni z nawet trudnych do usuniecia nalotów przy jednoczesnym jej zabezpieczeniu. Pozostawiaja czyszczona powierzchnie bez polysku nadajac jej satynowa nute.
Sposób uzycia: opracowywany element pokryc niewielka warstwa preparatu w postaci delikatnej lejacej sie piany, a nastepnie pozostawic na okres 2-5 minut po czym wytrzec mikrofibra do sucha. W przypadku silnych oraz uporczywych zabrudzen nalezy pokryta preparatem Skin Cleaner powierzchnie czyscic delikatna miekka szczotka.
Uwaga: przed przystapieniem do opracowywania elementów pokrytych lakierowana skóra nalezy wykonac, we wlasnym zakresie, próbe w niewidocznym w trakcie uzytkowania miejscu.

Nie ma to jak wsiąść do samochodu i poczuć się wyjątkowo. Czysta deska rozdzielcza, ani grama kurzu i ten niepowtarzalny zapach. Producenci wiedzą jak rozpieścić nasze zmysły estetyczne.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji wnętrza samochodu to Diamond Care Leather Cleaner – preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 44.18 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Diamond Care Leather Cleaner - preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy