Diamond Care Plastic Matt – preparat do regeneracji elementów plastikowych opinie, cena i recenzja

Diamond Care Plastic Matt – preparat do regeneracji elementów plastikowych z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja wnętrza samochodu

Plastic Matt – do regeneracji elementów plastikowych. Gotowy do uzycia preparat przeznaczony do przywracania pierwotnego wygladu nowosci zewnetrznym elementom wykonanym z gumy i innych tworzyw sztucznych. Szczególnie polecany do stosowania na plastikowych elementach podszybia samochodowego, listwach drzwiowych czy odbojnikach zderzaków. Po aplikacji likwiduje efekt plowienia powierzchni. W znaczacym stopniu zmniejsza osadzanie sie zanieczyszczen na opracowywanych elementach.
Sposób uzycia: przy pomocy atomizera naniesc na element pojazdu pozostawic na okres ok. 2-3 minut nastepnie wytrzec do sucha.

Nie ma to jak wsiąść do samochodu i poczuć się wyjątkowo. Czysta deska rozdzielcza, ani grama kurzu i ten niepowtarzalny zapach. Producenci wiedzą jak rozpieścić nasze zmysły estetyczne.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji wnętrza samochodu to Diamond Care Plastic Matt – preparat do regeneracji elementów plastikowych może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 28.43 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Diamond Care Plastic Matt - preparat do regeneracji elementów plastikowych
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy