Dlaczego warto wybrać cyfrowe lusterko wsteczne z kamerą

Dlaczego warto wybrać cyfrowe lusterko wsteczne z kamerą?Dlaczego warto wybrać cyfrowe lusterko wsteczne z kamerą

Każdy ma w samochodzie lusterko wsteczne, ponieważ pomaga ono kierowcy wyraźnie widzieć ruch za sobą i dzięki temu podejmować prawidłowe decyzje podczas jazdy. Wszyscy jesteśmy uczeni, aby używać go do sprawdzania ruchu podczas zmiany pasa, parkowania itp. Jest to tak istotne, że wszystkie samochody są standardowo wyposażone w lusterko wsteczne. Tradycyjne lusterka wsteczne mają jednak ograniczone funkcje i cztery poważne wady, które może usunąć cyfrowe lusterko wsteczne. Sprawdź Lusterko samochodowe z kamerą HD Mirror Cam Top Shop

Lusterko z kamerą – zalety

Po pierwsze, tradycyjne lusterko wsteczne odbija tylko obiekty znajdujące się z tyłu. Przy ograniczonej widoczności, linia wzroku kierowcy może być łatwo zasłonięta, gdy przestrzeń ładunkowa jest wypełniona bagażem lub gdy na tylnym siedzeniu znajduje się wysoki pasażer. Przeciwnie, cyfrowe lusterko wsteczne może poradzić sobie z tymi sytuacjami z łatwością, ponieważ odzwierciedla widok z zewnątrz samochodu. Dzięki kamerze tylnej zainstalowanej w tylnej części samochodu, cyfrowe lusterko wsteczne nie będzie miało nic, co blokowałoby jego widok na świat zewnętrzny, dlatego też zapewnia kierowcy szerszy i wyraźniejszy widok warunków drogowych za samochodem.

Po drugie, w ręku z ograniczoną słabością widoku, tradycyjne lusterko wsteczne ma większy obszar blindspotów. Na szczęście, cyfrowe lusterko wsteczne może znacznie zmniejszyć obszar martwych punktów podczas jazdy. Cyfrowe lusterko wsteczne ma co najmniej 90° pola widzenia i ma wielką zaletę uchwycenia dolnego obszaru za samochodem, ponieważ jest umieszczony nad tablicą rejestracyjną. Widok jest znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego lusterka wstecznego i dzięki temu może pokazać kierowcy dokładnie, gdzie samochód jest cofany. Cyfrowe lusterko wsteczne można regulować, aby widzieć wyżej lub niżej, w lewo lub w prawo za pomocą prostego machnięcia na ekranie. Posiadanie wyraźniejszego i bardziej przestrzennego widoku zza samochodu nigdy nie było tak wygodne.

Podsumowanie

Wreszcie, cyfrowe lusterko wsteczne nie tylko zapewnia kierowcy lepsze pole widzenia, ale także zachowuje wszystkie funkcje kamery na desce rozdzielczej. Dzięki funkcjom kamery cofania, czujnik G-sensor cyfrowego lusterka wstecznego automatycznie zablokuje i ochroni nagrania, gdy wyczuje kolizję. Tryb parkingowy i detekcja ruchu zabezpieczą pojazd po zaparkowaniu poprzez automatyczne nagrywanie w momencie wykrycia ruchu. Podczas jazdy, podwójne kamery cyfrowego lusterka wstecznego będą jednocześnie nagrywać materiał z przodu i z tyłu pojazdu, chroniąc kierowcę zapisem wideo w razie wypadku.

Related Post