Drukarka HP Smart Tank 515 Atrament WiFi BLE Kolor

Drukarka HP Smart Tank 515 Atrament opinieDrukarka HP Smart Tank 515 Atrament WiFi BLE Kolor

HP buduje drukarki od dziesięcioleci i doświadczenie, oraz precyzję pokazuje w każdym nowym urządzeniu. Niedawno HP wprowadziło na rynek serię Smart Tank, a my mieliśmy okazję pomajsterkować z drukarką HP Smart Tank 515. Spędziliśmy z nią sporo dni, aby dobrze ją zrozumieć. Czy zrobiła na nas wrażenie? Tak, na różnych poziomach. Dowiedzmy się więcej o drukarce w tej recenzji. Opinie znajdziesz na samym dole artykułu.

Konstrukcja i konfiguracja drukarki HP Smart Tank 515

Po wyjęciu z pudełka, ubrana w czerń i szarość, wygląda jak każda inna drukarka pochodząca od marki HP, tyle że w nieco większym rozmiarze. Nie daj się jednak zwieść rozmiarom, ta drukarka wcale nie jest ciężka. Jest to właściwie nie tylko drukarka, ale wszystko w jednym. Ma łóżko skanowania na górze, który może pomieścić pojedynczy arkusz A4 do skanowania go w kolorze lub czarno-białe. Możesz bezpośrednio wydać polecenie drukowania z konsoli obecnej na górze z przodu drukarki. Posiada również przycisk zasilania, jak również jednokolorowy wyświetlacz LED.

Konfiguracja drukarki HP Smart Tank 515 i ładowanie atramentu jest bardzo proste (wystarczy postępować zgodnie z prostą instrukcją, tak jak my to zrobiliśmy). Ponieważ drukarka ta jest drukarką typu smart tank otrzymujemy tutaj dwa zestawy ładunków tuszu. Jeden jest w postaci butelek (CMYK), które musisz rozładować do zbiorników z atramentem, które znajdują się z przodu, a drugi wchodzi do drukarki z przedniego środkowego panelu. Te regularne wkłady atramentowe można dostać dla drukarek HP Deskjet. Ale tutaj jest kicker, te wkłady dostać kolory z zbiorników z atramentem, jak również. Stąd słowo Smart Tank. Gniazda zasilania i USB znajdują się z tyłu; jednak nie zdecydowaliśmy się na konfigurację USB.

Poszliśmy na bezprzewodową konfigurację drukarki HP Smart Tank 515, która jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę internetową HP, pobrać inteligentne oprogramowanie HP i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. W 3-4 krokach byliśmy gotowi, gotowi i działający.

Wydajność

Drukarka HP Smart Tank 515 jest urządzeniem wydajnym. Od samego początku zapewniała nam świetne wydruki. Daliśmy jej do wydrukowania kilka naprawdę radykalnych obrazów, a ona dostarczyła je z niezwykłą precyzją. To wyrafinowana maszyna. Szybko przeszliśmy więc do dalszych testów. Przy ustawieniach roboczych uzyskaliśmy 18 stron na minutę (PPM). W trybie kolorowym, spadło to do 12. W trybie normalnym otrzymaliśmy czarne wydruki z prędkością 8 PPM, a kolorowe z prędkością 3,5 PPM. Wszystko to na arkuszach A4.

Przy najlepszych ustawieniach drukarka HP Smart Tank 515 zajmuje więcej czasu. Otrzymaliśmy wydruk w 1,5 minuty. Co w porównaniu z drukarką laserową jest wysokim wynikiem, ale w zestawieniu z Deskjetem jest bardzo porównywalne. Biorąc pod uwagę, jaką ma ostrość i dokładność kolorów, nie przeszkadzało nam to czekanie. Czernie były głębokie, a kolory żywe. Szczerze mówiąc, byliśmy pod wrażeniem tego urządzenia.

Jeśli chodzi o prędkość skanowania, mogliśmy skanować arkusze A4 z prędkością 2 PPM. Skany mogą być wykonane w rozdzielczości do 1200 dpi (punktów na cal). Tutaj drukarka HP Smart Tank 515 również nie zawiodła. Skany były dokładne i można nawet zapisać skan do PDF bezpośrednio. Użytkownicy mogą również drukować bezpośrednio ze swoich telefonów komórkowych (Android i iOS). Aplikację HP smart print można pobrać na telefon komórkowy, a wydruki z urządzenia mobilnego mogą być wysyłane bezpośrednio do drukarki (bezprzewodowo). Należy tylko pamiętać, aby znajdować się w tej samej sieci Wi-Fi, aby wydruki przeszły.

Drukarka HP Smart Tank 515 opinie

HP Smart Tank 515 Atrament WiFi BLE Kolor

Podsumowując, drukarka HP Smart Tank 515 jest jedną z najlepszych drukarek ze zbiornikiem na atrament. Otrzymujesz duże w zbiornikach, więc zmartwienie o uzupełnianie odchodzi. Jest też przyjazna dla środowiska. Używa tylko 3,12 watów mocy, gdy jest w trybie gotowości i 0,75 watów, gdy jest w trybie uśpienia. Podajnik papieru może pomieścić do 100 arkuszy A4, a drukarka może drukować różne rodzaje papieru, jak również niższe rozmiary, w tym koperty.

Related Post