E papieros opinie

E papieros opinie

Moi drodzy, chciałam się z Wami dziś podzielić moimi spostrzeżeniami na temat e-papierosów. Do niedawna sama paliłam zwykłe papierosy, i nie powiem żebym była z tego dumna. Mimo, że paliłam kilka papierosów dziennie, to złościło mnie to że nie potrafię skończyć z nałogiem. Któregos dnia, za namową koleżanki kupiłam na allegro e papierosa. Po wypróbowaniu faktycznie nie chciało mi się palić zwykłych i byłam już prawie pewna że zerwę z nałogiem. Niestety po tygodniu e papieros sie zepsuł a ja nie miałam ochoty ani czasu zwracać go na reklamację i wróciłam do tradycyjnych ‘fajek’. Pisząc teraz ten artykuł wiem, że e papierosy ewoluowały i nie są tym samym ‘często psującym’ się produktem jak były kiedyś. Już od tygodnia palę e-papieros MILD Sin i póki co, odpukać w niemalowane ale jestem bardzo zadowolona. Uczucie jest niemal identyczne jak przy zwykłym papierosie, ale przy okazji nie wciągam uwaga 4.000 niebezpiecznych substancji, które znajdują się w normalnych papierosach.

E papieros Mild Sin
E papieros Mild Sin

E papieros bardzo łatwo się użytkuje. Wystarczy wlać płyn z nikotyną (tzw. liquid) do kartomizera (ustnika) żeby cieszyć się zdrowszym paleniem:) Podoba mi się to, że na rynku obecnie liquidy występują w wielu smakach ( ja mam tradycyjną miętę oraz czekoladowy).

Jeśli masz e-papieros MILD, wyraź proszę swoje opinie w komentarzu do tego posta.

 

Kaśka

Mildy są ok oni mają bardzo dobrą polityke jeśli chodzi o reklamacje. Po prostu wymieniają na nowy i nie bawią się w naprawianie ale inne cuda na kiju. Ja palę Sin i jestem zadowolona ale i tak myślę żeby wogóle rzucić nikotynę bo kasa mimo wszystko idzie na to chociaz mniej niż na zwykłe fajki to mimo wszystko idzie

Tomasz

No ja dzięki papierosom elektronicznym rzuciłem zwykłe papierosy. Teraz palę juz zerówki wiec zostalo oduczenie sie nalogu trzymania papierosa. Najwazniejsze ze nie mam juz glodu nikotynowego

Renata

Kupiłam sobie własnie tego Sin, i czekam na przesyłkę. Sprzedawca mówił że jutro będzie u mnie:) Zobaczymy aż sama jestem bardzo ciekawa bo podobno to można wszędzie palić w pomieszczeniach, wiec mi jak najbardziej to odpowiada:)))

Radek

Ja mam Mild X6. To taki mercedes wśród e papierosów. Próbowałem tych z allegro za kilkanaście zł ale to porażka jakaś. I tu po raz kolejny przychodzi mi do głowy przysłowie i to sie kurde sprawdza a zwlaszcza teraz ze kto tanio kupuje ten dwa razy kupuje.