Eggies opinie

Eggies opinie

Eggies to zestaw plastikowych pojemników do gotowania jajek bez skorupek. Według zapewnień dystrybutora wystarczy wlać jajko do środka, ugotować i już można cieszyć się jajkami, których nie trzeba obierać. Dodatkowo można np. przed gotowanie jajko przyprawić.

Jeżeli posiadasz produkt Eggies, napisz proszę swoje opinie i spostrzeżenia w komentarzu do tego posta.

strona_dystrybutora

Czy chciałabyś posiadać Eggies?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
glupia kupujaca

Glupia
Kupilam zestaw eggies na allegro i wstyd mi przed rodzina ze stars gospodyni dala sie tak nabrac,
Jajka gotuja sie najmmiej 15 minut wlozone pojemniki do hotujacej wody. Dobrze ze wczesniej nasmarowalam foremki oliwa bo nie wiem czy nie byloby problemu z ich wyciagnieciem. Bubel i to duzego wymiaru.

Andrzej

Uwaga na tanie eggies na Alleg.. Kosztują 4-10 i są wykonane z nieznanego chińskiego materiału. Nie na znaku dopuszczenia do kontaktu z żywnością ani jakiegokolwiek informującego o rodzaju plastiku, czyli może to być nawet silnie toksyczne jak chińskie sztuczne mleko czy koraliki dla dzieci, o ktorych było głośno.

Andrzej

Całkowite dno. Ktoś powinien zabronić sprzedawania tego. Wszystko co piszą przedmówcy się zgadza. Nie probowałem tylko jeszcze zrobić w tym galaretki ale podejżewam że nie da się jej z tego wyjąć w całości. Wyrzucone pieniądze. Lepiej dać jakiemuś dziecku na pizze.

ANNA

POPIERAM DAŁAM SIE NABRAĆ W BALONA ZA EGGIS ZAPŁACIŁAM 39 ZŁOTYCH POSZŁO DO LASU JEDYNE CO MOGE POLECIĆ TO PO UGOTOWANIU W JAJOWARZE WYKORZYSTAŁAM TE EGGIS DO PRZECHOWYWANIA JAJKA W LODÓWCE POLECAM JAJOWAR NA 7 JAJEK Z CIATRONIK

Dorota

Jajka gotowałam 17 minut a po ugotowaniu nie mogłam wydobyć ich z pojemniczka a mycie to koszmar! Kolejnym razem wysmarowałam pojemnik oliwą, jajko wyszło bez problemu ale nie nadal wiele do życzenia pozostawia czas gotowania.

eska

porażka. reklama to ściema. jajko przywiera do plastiku, wyjęcie go to koszmar a mycie kompletne dno. nie kupujcie tego, wyrzucona kasa, lepiej kupcie piwo.

Kobus

Też dałam się nabrać! Po 30 sek. jajka nie miały ani białka ani żółtka ściętego. W rezultacie czas gotowania jest taki sam jak jajka w skorupce, a na dodatek nie można wyjąć jajka z pojemnika bo przylega do plastiku i ciężko umyć te pojemniczki. Producent, rekamując ten produkt, ordynarnie na oszukuje !!! Nie kupujcie tego zestawu do gotowania jajek, bo to wyrzucone pieniądze !!!