Ewolucja mopów parowych

Na początku był chaos…Tak można powiedzieć przyglądając się ewolucji hitu sprzedażowego jakim jest bez wątpienia mop parowy. Pierwsza wersja h2o mopa o nazwie H2O Steam Mop (tzw. wersja biała) nie była wolna od wad. Wiele błędów konstrukcyjnych powodowało, że pierwsza generacja mopa parowego po prostu się psuła.

Mop parowy H2o Steam Mop I generacji
Mop parowy H2o Steam Mop I generacji

Druga generacja mopa o nazwie H2O Mop Ultra (tzw. wersja czerwona) przeszła wiele modyfikacji i usprawnień w stosunku do poprzedniej wersji. H2o mop ultra stał się urządzeniem 2 w 1, czyli część mopa można było odłączyć od całości i posługiwać się jedynie ‘wyrzutnikiem pary’, który doskonale sprawdzał się na mniejszych i trudno dostępnych miejscach. H2o mop ultra zyskał wielu zwolenników, lecz on również nie był wolny od wad, a negatywną opinię potęgowały podróbki, które psuły się na potęgę.

H2o Mop Ultra II generacji
H2o Mop Ultra II generacji

3 generacja (w chwili pisania tego posta jest to najnowsza wersja) to H2o Mop X5 (tzw. wersja zielona). Jest to udoskonalona wersja, która zbiera dość pochlebne opinie w Sieci ( w tym na moim blogu). Wersja zielona h2o mop x5 posiada te same funkcje co H2o mop ultra ale dodatkowo producent dokłada liczne nakładki, które w poprzedniej generacji były dostępne za dodatkową opłatą

Mop parowy III generacji H2o Mop X5
Mop parowy III generacji H2o Mop X5

Dday

Miałam tego pierwszego h2o mopa i powiem tak:TRAGEDIA, 2 razy mi wymieniali go w tvmarkecie bo ciągle z niego kapało. W końcu poddałam się i oddalam i wzielam pieniadze.