TV Market istnieje na rynku ponad 15 lat. Jest to najbardziej rozpoznawalna marka telezakupów. W swojej ofercie posiada produkty z kategorii dom, kuchnia, uroda, zdrowie oraz fitness.

Jeśli mieliście do czynienia z firmą TV Market i chcecie podzielić się doświadczeniami, proszę zostawić swoje opinie w komentarzach do tego postu.
TV Market zmiania się w TOP SHOP

TV Market zmienia się w Top Shop.

Nowy sklep TOP SHOP – kliknij tutaj

Top shop to marka należąca do lidera direct marketingu w Europie Centralnej i Wschodniej – Studio Moderna. Top Shop obecny jest w ponad 20 krajach i ciągle się rozwija.

Moim zdaniem na rynku telezakupów jest to wielkie wydarzenie, chciało by się rzec “Umarł Król, niech żyje nowy Król”

Co przyniesie za sobą zmiana. Mam nadzieję że same pozytywy. Doświadczenie firmy Studio Moderna na pewno przyczyni się do poprawy jakości obsługi klienta i mam nadzieję do szybkości przesyłek, gdyż na to głównie narzekacie w swoich komentarzach. No cóż poczekamy, zobaczymy. Ja tam życzę im wszystkiego dobrego, bo to jest korzyść dla mnie, dla Was i samego sklepu.
Z niecierpliwością czekam na nowe produkty i nowe marki.

Ze swojej strony obiecuję Wam, że będę śledzić wszystkie poczynania nowego sklepu TOP SHOP i rzetelnie je opisywać. Niczym Detektyw Monk będę śledziła wszystkie potknięcia i sukcesy:) a Was moi drodzy czytelnicy proszę o pierwsze opinie, które możecie zostawić w komentarzu do tego posta.

Nowy sklep TOP SHOP – kliknij tutaj

Czy kupiłaś/eś kiedykolwiek produkt z tvmarket.pl?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Mika

Ja zaryzykowała i za pierwszym razem wszystko ok, ale widze ze opinie mają nie za ciekawe. Ania a może byś przetestowała jakieś produkty od nich. Widze, ze twoj blog odiwedza troche ludzi i przydalaby sie jakas obiektywna opinia (tylko nie daj się przekupic:)

Ania

Witam was wszystkich. Mam nadzieję, że niedługo zrobię test jakiegoś urządzenia z telezakupów:) Macie może jakieś pomysły albo sugestie?

Ines

Ja w TV Market kupiłam opaski Levina i faktycznie czekałam aż tydzień na kuriera. Przesyłk ipowinny dochodzić w max 16 godzin od zamówienia jak jest to u innych sprzedawców. Płacę i wymagam!!!

Sylwias

Ja jakoś nie miałam problemów z nimi.Ja kupiłam przes strone internetowa stanik Ahh Bra, ale zwróciłam bo miałam nagły wydatek a jeszcze nie minelo 10 dni od zakuopu. Pieniądze dostalam po okolo 10 dniach. Moze mi sie trafilo ze tak szybko

oszukana

Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów tv market’u!!!
Z początkiem września br. zamówiłam 3 szt. biustonoszy “Ahh bra”. Składając zamówienie zapytałam o producenta (czy aby nie jest to wyrób chiński), zostałam ZAPEWNIONA, że biustonosze są produkcji amerykańskiej. Ponieważ miałam wątpliwości, jaki rozmiar będzie właściwy, przyjmujący zamówienie konsultant polecił mi podać obwód biustu i wg tabeli ustalił rozmiar. 22.IX 2011 r. kurier dostarczył mi zamówioną bieliznę. Zapłaciłam kurierowi gotówką 219 zł (199 zł – cena za 3 szt. staników + 20 zł opłata za dostawę kurierską). Po otwarciu przesyłki okazało się,że:
1) staniki są produkcji chińskiej
2) są za małe
Od razu zatelefonowałam do tv marketu z reklamacją. Konsultant, z którym rozmawiałam polecił mi w ciągu 10 dni odesłać towar. Zwrot gotówki miałam w ciągu 14 dni roboczych otrzymać przelewem na konto, jednakże jedynie 199 zł. Opłatę za dostawę (choć otrzymałam towar niezgodny z zamówieniem) miałam ponieść ja. 23.IX odesłałam priorytetem poleconym staniki, dołączając pismo z żądaniem zwrotu także kosztów wysyłki. Po ok. 3 tygodniach zatelefonowano do mnie z tv market’u z informacją, że zwrot gotówki “nieco się opóźni, gdyż w tv markecie jest aktualnie inwentaryzacja”. Zażądałam natychmiastowego zwrotu gotówki. Po tym telefonie co kilka dni dzwoniłam do tv market’u z ponagleniem dokonania przelewu. Do dziś, tj. 28.X 2011 r. nie otrzymałam zwrotu moich pieniędzy, ponadto w ostatniej rozmowie telefonicznej poinformowano mnie, że nie dość, że otrzymam JEDYNIE 199 zł, ale także nie dostanę ŻADNEJ odpowiedzi na moje pismo!
Nie zamierzam składać broni, kontaktowałam się już z Miejskim Rzecznikiem Konsumenta. Teraz Rzecznik będzie dochodził moich roszczeń.
Jednak ostrzegam WSZYSTKICH POTENCJALNYCH KLIENTÓW: NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ TV MARKETOWI!!!
TO OSZUŚCI!!!

Tobi

Faktycznie jest sporo negatywnych opinii w Internecie. Podobno paczka może iśc nawet 2 tygodnie, ale ja kupiłem u nich Bullet Express tylko, że z Allegro i wszystko ok. Wydaje mi się że o Allegro bardziej dbają bo tam można dawać opinie a każdy się boi negatywnych opinii takie jest moje zdanie