Garnek kamienny 26 cm Stone Legend opinie na forum Delimano.

Garnek kamienny 26 cm Stone Legend opinie na forum delimano

Garnek kamienny 26 cm Stone Legend to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Garnek kamienny 26 cm Stone Legend jest tego najlepszym przykładem.
 
Garnek kamienny 26 cm Stone Legend
 

Garnek idealny do gotowania i pieczenia – możesz wstawić go prosto z kuchenki do piekarnika. Pokryty odporną na zarysowania, nieprzywierającą powłoką z cząsteczkami kamienia i tytanu.  Odpowiedni do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych, oraz piekarników. Średnica 26 cm. Można myć w zmywarce.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 53.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Garnek kamienny 26 cm Stone Legend wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy