Garnek z pokrywką Stone Legend opinie na forum Delimano.

Garnek z pokrywką Stone Legend opinie na forum delimano

Garnek z pokrywką Stone Legend to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Garnek z pokrywką Stone Legend jest tego najlepszym przykładem.
 
Garnek z pokrywką Stone Legend
 

Garnek pokryty wewnątrz nieprzywierającą, wytrzymałą powłoką z cząstkami kamienia i tytanu. Dwa rozmiary do wyboru: 20 cm (pojemność 3,3 l) i 24 cm (pojemność 4,4 l). Do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych. W zestawie znajduje się szklana pokrywka.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 80.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Garnek z pokrywką Stone Legend wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy