Gaz pieprzowy Antybandyta Terminator 3.0 opinie

Zastanawiałam się ostatnio jaki jest najlepszy i najskuteczniejszy gaz pieprzowy dostępny w Polsce bez zezwolenia. Nie znam się na tym totalnie, więc poprosiłam kolegę Mirka, pracującego w znanej agencji ochrony, żeby się wypowiedział na ten temat. Z tego co wiem w agencji testowali najrozmaitsze modele gazów pieprzowych http://www.antybandyta.pl/gazy-pieprzowe-c-57.html, więc chyba jest to najlepsze źródło informacji. Przy okazji dowiedziałam się że istnieją gazy łzawiące (chemiczne) CS, ale są one mniej skuteczne od gazów pieprzowych.

Zdaniem Mirka większość gazów z przedziału cenowego ponad 50 zł jest skutecznych, ale jeśli miałby wybrać najskuteczniejszy ( na moment pisania tego artykułu) gaz pieprzowy to zdecydowanie jest nim gaz pieprzowy Antybandyta Terminator 3.0. Za cenę około 90 zł, klient otrzymuje 69 ml środka obezwładniającego, który można miotać na odległość ok. 6 metrów.

Gaz pieprzowy Antybandyta Terminator 3.0

Gaz działa na delikwentów pod wpływem alkoholu, narkotyków i dopalaczy, a jego długość działania waha się między 20 minut a 50 minut w zależności od delikwenta i jego “odporności”

Zapytałam się również czy taki gaz pieprzowy nadaje się również dla kobiety?Otóż zdecydowanie kobiety powinny używać najmocniejszych na rynku gazów pieprzowych, gdyż w bezpośredniej konfrontacji z napastnikiem, kobieta fizycznie jest na gorszej pozycji, dlatego liczy się moc i skuteczność środka obronnego.

Ja osobiście liczę na to że nigdy nie przyjdzie mi użyć gazu pieprzowego, ale strzeżonego…..