Głęboka patelnia kamienna Stone Legend CopperLUX opinie na forum Delimano.

Głęboka patelnia kamienna Stone Legend CopperLUX opinie na forum delimano

Głęboka patelnia kamienna Stone Legend CopperLUX to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Głęboka patelnia kamienna Stone Legend CopperLUX jest tego najlepszym przykładem.
 
Głęboka patelnia kamienna Stone Legend CopperLUX
 

Uniwersalna patelnia, na której przygotujesz różnorodne dania. Odpowiednia do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych, oraz piekarników. Pokryta wytrzymałą, nieprzywierającą powłoką z cząsteczkami miedzi, które dobrze rozprowadzają ciepło. Średnica 26 cm. Można myć w zmywarce.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 71.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Głęboka patelnia kamienna Stone Legend CopperLUX wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy