Gliptone GT14- preparat do usuwania trudnych zabrudzeń opinie, cena i recenzja

Gliptone GT14- preparat do usuwania trudnych zabrudzeń z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja wnętrza samochodu

Gliptone GT14 – to preparat (bezpieczny rozpuszczalnik) stworzony w celu bezpiecznego usuwania uporczywych plam z tapicerek skórzanych.

Doskonale czysci z tapicerki skórzanej:
– slady po jeansach
– slady po innej odziezy tekstylnej (getry z lycry moga byc ciezkie do usuniecia — zalezy od producenta oraz uzytych barwników)
– smar
– olej
– gume
– szminke
– tusz do rzes

UWAGA: GT14 dziala najlepiej, jezeli przebarwienie nie bylo wczesniej czyszczone (prawdopodobienstwo calkowitego usuniecia zabrudzen ok. 95%). Nieskuteczne czyszczenie powoduje, ze barwnik wnika glebiej w powierzchnie skóry! (prawdopodobienstwo calkowitego usuniecia zabrudzen ok. 30%)

Po GT14 nalezy wyczyscic skóre GT15 lub GT12.

GT14 nie usuwa sladów skóry na skórze np. sladów z Twojej kurtki skórzanej na tapicerce Twojego auta.
Nalezy uzywac srodka z doza ostroznosci, moze przebarwic skóre!
Uwaga! Produkty Gliptone sa wrazliwe na temperature ponizej 0 stopni i nie powinny byc transportowane badz przechowywane w miejscach nie spelniajacych tych wymagan. Nasz sklep nie ponosi odpowiedzialnosci za produkty które moga ulec uszkodzeniu z w/w powodu gdzie klient narazil produkt na zamarzanie. Zima jezeli temperatura jest ponizej zera zalecamy naszym klientom odbierac produkt osobiscie. Nie ponosimy odpowiedzialnosci za kurierów.
 

Nie ma to jak wsiąść do samochodu i poczuć się wyjątkowo. Czysta deska rozdzielcza, ani grama kurzu i ten niepowtarzalny zapach. Producenci wiedzą jak rozpieścić nasze zmysły estetyczne.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji wnętrza samochodu to Gliptone GT14- preparat do usuwania trudnych zabrudzeń może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 89.91 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Gliptone GT14- preparat do usuwania trudnych zabrudzeń
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy