Gymform Dual Shaper – pas do elektrostymulacji ze sklepu TV Okazje opinie, cena i recenzja

Gymform Dual Shaper - pas do elektrostymulacji

Gymform Dual Shaper – pas do elektrostymulacji ze sklepu TV Okazje opinie

Piekna rzezba miesni brzucha, mocne uda i posladki, redukcja cellulitu oraz ulga w bólu okolicy pleców – to tylko niektóre z korzysci, jakie oferuje Ci pas Gymform Dual Shaper.
Podczas korzystania z Dual Shaper cialo jest odprezone. To nowy rodzaj gimnastyki, która nie obciaza, nie wyczerpuje i nie wymaga specjalistycznych umiejetnosci, wiedzy ani bezustannej kontroli trenera.
Dual Shaper opiera sie na polaczeniu dwóch procesów: dzialaniu wibracji i zastosowaniu EMS, czyli elektrostymulacji miesniowej.
Na czym polega technologia EMS? Opracowano ja na bazie zmiennego pradu Faradaya. Delikatny impuls elektryczny stymuluje miesien i wywoluje jego skurcz – podobnie jak podczas cwiczen fizycznych. Oprócz tego poprawia krazenie i napiecie tkanki lacznej. Rozpoczyna sie proces rzezbienia grupy miesni brzucha i równoczesne spalanie tkanki tluszczowej.
Pamietaj, ze nawet najbardziej wymodelowane miesnie beda niezauwazalne pod warstwa zalegajacego tluszczu! Dzieki podwójnej funkcji oddzialywania EMS, efekty cwiczen wreszcie stana sie widoczne!
Korzystajac z Dual Shaper mozna modelowac równiez uda i posladki: likwidacja tkanki tluszczowej to takze redukcja uporczywego cellulitu, który jest niczym innym, jak nieprawidlowo rozkladajaca sie pod skóra tkanka lipidowa.
20 minut stosowania elektrostymulacji miesniowej odpowiada kilkugodzinnym treningom na silowni i posiada kolejny niezaprzeczalny plus – nie wywoluje zmeczenia ani przeciazenia stawów.

Jeśli śledzisz telezakupy, na pewno zauważyłeś/aś ofertę sklepu TV Okazje. Gymform Dual Shaper – pas do elektrostymulacji może być na prawdę bardzo dobrym wyborem. Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 299.90 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Gymform Dual Shaper - pas do elektrostymulacji
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy