GYMFORM SIX PACK – Zestaw do ćwiczeń ze sklepu TV Okazje opinie, cena i recenzja

GYMFORM SIX PACK - Zestaw do ćwiczeń

GYMFORM SIX PACK – Zestaw do ćwiczeń ze sklepu TV Okazje opinie

Gymform Six Pack – zastap nudne cwiczenia skutecznymi elektrodami stymulujacymi miesnie ud, brzucha i posladków
Gymform Six Pack to latwy w uzyciu zestaw do cwiczen na brzuch wykorzystujacy technologie elektrostymulacji miesni. Urzadzenie umozliwia efektywny trening miesni brzucha i innych partii ciala w warunkach domowych.
Sygnal z elektrod jest transmitowany do miesni, powodujac ich kurczenie, jak w przypadku intensywnych cwiczen. Dzieki 10 poziomom intensywnosci urzadzenie pozwala dobrac rodzaj treningu do oczekiwan i mozliwosci uzytkownika.
Zestaw do cwiczen Gymform Six Pack sklada sie z 6 polaczonych ze soba elektrod glównych do stosowania na miesniach prostych brzucha oraz 2 mniejszych elektrod, które mozna stosowac na innych partiach ciala – miesniach posladków, ud czy ramion.
Gymform Six Pack jest wyposazony w samoprzylepne elektrody, dzieki czemu mozna go wygodnie zamocowac na skórze i z pewnoscia nie przesunie sie podczas stymulacji wybranych partii miesni. Przyrzad dziala bezprzewodowo, dlatego mozna go stosowac w kazdych warunkach bez koniecznosci podlaczania urzadzenia do pradu.
W zestawie:
– 6 elektrod glównych

– 2 elektrody na mniejsze partie miesni

– przewodnik treningowy

Kolor: czarny i pomaranczowy
Jeśli śledzisz telezakupy, na pewno zauważyłeś/aś ofertę sklepu TV Okazje. GYMFORM SIX PACK – Zestaw do ćwiczeń może być na prawdę bardzo dobrym wyborem. Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 299.90 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
GYMFORM SIX PACK - Zestaw do ćwiczeń
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy