Handy Heater Opinie

Handy Heater Opinie

No i mamy hit telezakupów. Urządzenie nazywa się Handy Heater i produkowany jest przed dwie konkurencyjne firmy:Rovus oraz Livington. Handy Heater to mini grzejnik elektryczny, który podłączamy bezpośrednio do gniazdka 220V.

Handy Heater Opinie
Handy Heater opinie

Jego moc to 370W i według zapewnień producentów ma efektywnie ogrzewać pomieszczenia o powierzchni do 23m2. Niestety nic nie wiemy o kubaturze pomieszczeń a jak wiadomo pomieszczenie 23m2 może mieć wysokość 2m a równie dobrze i 3,5m, ale przyjmijmy że jest to standardowe 2,6m. Mamy regulację temperatury aż do 32 stopni Celsjusza oraz wybór dwóch prędkości nawiewu, bo trzeba wiedzieć, że Handy Heater to nic innego jak niegdyś popularna farelka. Grzejnik zbiera dość pozytywne opinie na forach dyskusyjnych, niestety jak to bywa w produktach telezakupowych, od razu pojawiło się mnóstwo podróbek, więc radzę uważać przy zakupie. Wiem skądinąd, że różnice w nagrzewaniu się płyty ceramicznej sięgają kilkudziesięciu stopni oraz w podróbkach bardzo nagrzewa się obudowa i głośno warczy wiatrak. Jeśli masz jakieś doświadczenie z Handy Heater wyraź proszę swoją opinię w komentarzu.

handy heater

Handy Heater

74,99 zł
8.4

Jakość wykonania

8.0/10

Łatwość obsługi

8.5/10

Wydajność

8.0/10

Zadowolenie z użytkowania

9.0/10

Pros

  • Dobrze grzeje
  • Dobrze wykonany
  • Łatwy w obsłudze

Cons

  • Do małych pomieszczeń typu pokój, salon
Leszek

Praw fizyki nie da się oszukać. Kto ma trochę pojęcia to łatwo znajdzie w Internecie ile wat potrzeba na ogrzanie danej kubatury.
Ludzie opamiętajcie się!!
Nie dajcie się robić w bambusa cwaniaczkom, którzy wciskają Wam głupotę.
Świeczką nikt nigdy nie ogrzał hangaru!

Rysiek

Witaj Aniu 😉 jestem użytkownikiem tego urządzenia od kilku godzin. O ogrzewaniu łazienki możesz zapomnieć :/ Wstawiłem urządzenie do pomieszczenia 1m2 do WC. Po godzinie czasu temp. nie zmieniła się. Stwierdzam że to nie spełnia funkcji podgrzewania pomieszczenia. To się nadaje do ogrzania dłoni ale czy warte to tych pieniędzy ? To samo można otrzymać zaparzając kubek gorącej kawy i trzymanie w dłoniach 🙂 oraz dobre do uśpienia szum jak z suszarki na wolnych obrotach :p