Herrenfahrt Smooth Carnauba Wax opinie, cena i recenzja

Herrenfahrt Smooth Carnauba Wax z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja karoserii

Wosk Herrenfahrt Smooth Carnauba Wax z linii Performance Series to w pelni naturalny, pozbawiony sztucznych rozpuszczalników wosk do samochodu oparty na czystej, wysokiej jakosci carnaubie. Nasi klienci przyrównuja aplikacje wosku do nakladania kremu na skóre.  Jest tak banalna i przyjemna, jak to tylko mozliwe!
Cechy wosku:

– pojemnosc: 100ml

– bez syntetycznych rozpuszczalników

– naturalna carnauba pierwszego stopnia czystosci [T1]

– latwa aplikacja

– mokry, gleboki polysk

Stosowanie:
Przede wszystkim zaplanuj prace. Wosk naklada sie panel po panelu. Nalóz bardzo cienka, równa warstwe wosku Herrenfahrt Smooth Carnauba  pamietajac ze nie znajduje tu zastosowania zasada: „im wiecej tym lepiej”.  Ilosc odpowiadajaca orzechowi sredniej wielkosci wystarczy do nalozenia skutecznej warstwy wosku na sredniej wielkosci samochodzie. Mozesz uzyc aplikatora albo nakladac wosk czystymi rekoma.
Nakladaj wosk Herrenfahrt Smooth Carnauba stosujac lekki nacisk, wykonujac ruchy poprzecznie (w przód i w tyl, poziomo i pionowo). Dotyczy to calej powierzchni lakierowanej samochodu. Nastepnie pozostaw na 30-45 minut. W kolejnym kroku usun nadmiar wosku i poleruj recznikiem z mikrofibry. Warto jest po calym procesie zapewnic samochodowi czy innemu zabezpieczanemu pojazdowi co najmniej godzinny „odpoczynek” z dala od kurzu i wody.
Uwaga:
W celu uzyskania najlepszych wyników, zaleca sie , oprócz detailingowego, starannego mycia, wstepne przygotowanie lakieru z pomoca Glinki np. marki Herrenfahrt lub Wo-Wo wraz z Lubrykantem oraz Politury. W przypadku bardziej zuzytych lakierów konieczne jest przeprowadzenie korekty maszynowej.  Na tak przygotowanej powierzchni lakieru wosk przywiera znacznie scisle i ochrona jest znacznie bardziej wydajna.
Jezeli szukasz wosku naturalnego, który utrzymuje sie na samochodzie naprawde dlugo, zapraszamy do zapoznania sie z Woskiem Premium Carnauba. Na poczatek przygody z marka Herrenfahrt najlepiej sprawdzi sie z pewnoscia Trial Box.
Nie trzeba pracować w pracowni auto detailingu, żeby dbać o swój samochód. Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji karoserii to Herrenfahrt Smooth Carnauba Wax może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 179.10 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Herrenfahrt Smooth Carnauba Wax
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy