Insta Handle uchwyt bezpieczeństwa do samochodu ze sklepu TV Okazje opinie, cena i recenzja

Insta Handle uchwyt bezpieczeństwa do samochodu

Insta Handle uchwyt bezpieczeństwa do samochodu ze sklepu TV Okazje opinie

Sprawne wsiadanie i wysiadanie z samochodu moze byc klopotliwe dla osób starszych lub borykajacym sie z ograniczona sprawnoscia ruchowa, np. po kontuzji.
Insta Handle jest stworzone wlasnie dla nich. Przyrzad daje solidne podparcie podczas wychodzenia i wchodzenia do auta, co daje pewnosc i poczucie bezpieczenstwa. Korzystanie z Insta Handle zapewnia samodzielnosc, poniewaz nie potrzeba wiecej pomocy innych.
Uzywanie Insta Handle jest bardzo proste. Po wsunieciu urzadzenia w zatrzask w drzwiach od razu uzyskuje sie solidny punkt podparcia, który wytrzyma nacisk az do 127 kg.
Dodatkowo uchwyt Insta Handle zwieksza bezpieczenstwo podrózy. W sytuacji zagrozenia mozna latwo przeciac zablokowane pasy bezpieczenstwa, a za pomoca specjalnej koncówki wybic szybe.
Uchwyt ma takze wbudowana latarke z zarówkami LED, których glówna zaleta jest bardzo dluga zywotnosc.
Dzieki kompaktowym rozmiarom bedziesz miec Insta Handle zawsze pod reka, ponadto bez problemu zmiesci sie w schowku samochodowym lub kieszeni w drzwiach.
Jeśli śledzisz telezakupy, na pewno zauważyłeś/aś ofertę sklepu TV Okazje. Insta Handle uchwyt bezpieczeństwa do samochodu może być na prawdę bardzo dobrym wyborem. Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 89.90 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Insta Handle uchwyt bezpieczeństwa do samochodu
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy