iRobot Roomba i7 - opinia i opis

iRobot Roomba i7 – opinia i opisiRobot Roomba i7 - opinia i opis

Chociaż istnieje garść nowszych, tańszych robotów o podobnych funkcjach, nadal uważamy, że i7+ jest najbardziej wyrafinowanym, płynnym doświadczeniem próżniowym robota, które możesz uzyskać – jeśli możesz sobie na to pozwolić. Jest to jeden z niewielu robotów, które potrafią opróżnić swój własny pojemnik i jeden z niewielu, które mogą sprzątać określone pomieszczenia (i pomijać inne) na polecenie. W rezultacie możesz tygodniami nie dotykać robota, ani nawet nie myśleć o czyszczeniu podłóg.

O odkurzaczu automatycznym iRobot Rooma i7

Wymaga wiele od twojego konta bankowego. Roomba i7+ kosztuje czasem więcej niż nasza ulubiona pralka. Pomimo tak wysokich kosztów, Roomba i7+ nie jest magiczną maszyną. Nadal może utknąć na skarpetkach lub kablach do ładowania, jak prawie każdy inny bot. Samopróżniająca się stacja dokująca jest głośna. A nowy, błyszczący system nawigacji podczas naszych testów wydawał się nieco zbugowany.

Osobiście, gdybym miał kupę pieniędzy, którymi mógłbym się bawić, kupiłbym Roombę i7+, a nie jakikolwiek inny odkurzacz – bezprzewodowy, podłączany do prądu, czy jakikolwiek inny. Funkcja samoczynnego opróżniania i opcje ukierunkowanego czyszczenia wyznaczają nowy szczyt w dziedzinie sprzątania przy niskim nakładzie pracy.

Dla kogo jest iRobot Roomba?

odkurzacz automatyczny iRobot Roomba i7

Jeśli masz gotówkę do wydania i chcesz mieć bardzo dobrego robota próżniowego, najlepszym wyborem może być Roomba i7+. Będzie to szczególnie opłacalne w dużym domu z dużą ilością włochatych zwierząt. Słyszeliśmy od niektórych czytelników, że kosze na śmieci ich robotów często są całkowicie wypchane sierścią psa (i muszą być opróżnione) na długo przed tym, jak bot może posprzątać cały dom. W przypadku modelu i7+ nie stanowi to problemu, ponieważ po zapełnieniu pojemnika wraca on do stacji dokującej – stacja dokująca wysysa zanieczyszczenia z pojemnika, a następnie robot kontynuuje pracę od miejsca, w którym ją zakończył. Roomba i7+ może być używana w mniejszym domu z mniejszą liczbą zwierząt: Wszystkie jej wymyślne funkcje nadal działają w ciasnych, mniej owłosionych pomieszczeniach.

Opinia

iRobot Roomba i7 jest prawdopodobnie najlepszym wyborem w tej kategorii cenowej.

Related Post