Stilago opinie

Stilago jest ekskluzywnym klubem zakupowym oferującym swoim klientom, w krótkich kampaniach sprzedażowych, znane oraz oryginalne marki z wysokimi rabatami. Poza ofertami limitowanymi, Stilago proponuje także duży wybór produktów bez limitacji czasowych.

Stilago oferuje rabaty nawet do 70%. Kampanie sprzedażowe trwają 3 do 5-dni, a ilość produktów jest ograniczona. Wszystkie produkty pochodzą bezpośrednio od producentów, co gwarantuje ich oryginalność.

Ja osobiście w Stilago kupiłam sobie buty GAS Footwear. Na paczkę czekałam około 3 tygodni co jest zgodne z regulaminem klubu. Z butów jestem bardzo zadowolona, z samego procesu zakupowego również, choć okres oczekiwania ogólnie w klubach zakupowych powinien być krótszy, z drugiej jednak strony tłumaczę sobie jeśli mam kupić coś za pół ceny to poczekam.

Jeśli chcesz wyrazić swoje opinie o Stilago, zostaw proszę komentarz.

Anastazja

Czekałam 3 tygodnie ale się doczekałam na moją sukieneczkę Desigual jest cudna:) to moja ulubiona firma odzieżowa. Stilago gdyby tylko krócej się czekało to byłoby super bo te 3 tygodnie to męczarnia dla mnie była.