Koch Chemie Gentle Snow Foam 1L opinie, cena i recenzja

Koch Chemie Gentle Snow Foam 1L

Koch Chemie Gentle Snow Foam 1L z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja karoserii

Koch Chemie Gentle Snow Foam 
Ta silnie pieniaca, aktywna piana o neutralnym pH i wyjatkowym wisniowym zapachu moze byc stosowana zarówno jako piana aktywna do mycia wstepnego przy uzyciu recznej pianownicy lub odpowiednio wyposazonej myjki cisnieniowej, jak równiez jako szampon do recznego mycia pojazdów. Gentle Snow Foam tworzy równomierna, silnie zwilzajaca warstwe piany, która utrzymuje sie dlugo na powierzchni, umozliwiajac dlugotrwale oddzialywanie. Neutralne pH pozwala na aplikacje piany na lakier, który zostal zabezpieczony woskiem lub róznego rodzaju powlokami. Przy uporczywych zabrudzeniach i w celu usuniecia martwych owadów piana Gentle Snow Foam moze byc uzupelniona srodkiem Green Star.
 
Zastosowanie: Samochody, motocykle, kampery itd.
Zalecane zastosowanie Snow Foam:
Do 1 l wody dodac ok. 20 ml Snow Foam i za pomoca pianownicy spryskac pojazd. Jesli zajdzie taka potrzeba, umyc rekawica do mycia i splukac woda. Mycie reczne: do 10 l wody dodac 50 ml Snow Foam, umyc pojazd rekawica do mycia i splukac woda. Nadaje sie równiez do mycia przy uzyciu spryskiwacza cisnieniowego. Piana aktywna: dodac 10–30 ml Green Star do wczesniej przygotowanego roztworu Snow Foam. Opakowanie 383001 1 l wartosc pH: 7,5
Komunikaty ostrzegawcze Przed uzyciem wypróbowac dzialanie produktu i sprawdzic jego przydatnosc. Nie dopuscic do zaschniecia.
Pojemnosc: 1L
Nie trzeba pracować w pracowni auto detailingu, żeby dbać o swój samochód. Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji karoserii to Koch Chemie Gentle Snow Foam 1L może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 71.10 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Koch Chemie Gentle Snow Foam 1L
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy