Kwadratowa pokrywka Stone legend CopperLUX opinie na forum Delimano.

Kwadratowa pokrywka Stone legend CopperLUX opinie na forum delimano

Kwadratowa pokrywka Stone legend CopperLUX to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Kwadratowa pokrywka Stone legend CopperLUX jest tego najlepszym przykładem.
 
Kwadratowa pokrywka Stone legend CopperLUX
 

Wygodna pokrywka wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego szkła. Pozwala na obserwowanie gotowanej potrawy bez konieczności podnoszenia pokrywki i utraty temperatury. Rant i uchwyt ze stali nierdzewnej. Można jej używać w piekarniku. Wymiary: 27 x 27 cm. Pasuje do kwadratowego garnka Stone Legend CopperLUX. Można myć w zmywarce.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 44.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Kwadratowa pokrywka Stone legend CopperLUX wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy