Kwadratowy garnek kamienny Stone Legend CopperLUX opinie na forum Delimano.

Kwadratowy garnek kamienny Stone Legend CopperLUX opinie na forum delimano

Kwadratowy garnek kamienny Stone Legend CopperLUX to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Kwadratowy garnek kamienny Stone Legend CopperLUX jest tego najlepszym przykładem.
 
Kwadratowy garnek kamienny Stone Legend CopperLUX
 

Kwadradowa forma wykonana z wytrzymałych i odpornych na zadrapania materiałów, posiada nieprzywierającą powłokę z drobinami kamienia oraz miedzi, zapewniającej lepsze przewodzenie ciepła i szybsze nagrzewanie. Nadaje się do użytku w piekarniku oraz na wszystkich kuchenkach, także indukcyjnych. Można ją myć w zmywarce. Wymiary: 28x27x7 cm.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 179.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Kwadratowy garnek kamienny Stone Legend CopperLUX wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy