Lato, obniżki, gratisy, za darmo, za darmo!

promocje, gratisy, obiżki cenBez wątpienia lato to dobry okres na zakupy. Będąc wczoraj w Blue City i Reducie (mieszkańcy Warszawy z pewnością kojarzą) zauważyłam, że większość firm kusi klientów specjalnymi promocjami. Do niedawna ceny produktów w centrach handlowych zarezerwowane były dla bogatszej klienteli a inni (w tym ja) ubierałam się albo na stadionie albo kupując przez Internet. Tak było do wczoraj, kiedy wybraliśmy się z mężem po zakupy, żeby kupić oczywiście jemu jakiś fajny ciuch:), a że ja przy tym skorzystałam to już inna historia:)

Na pierwszy ogień poszły buty Gino Rossi – męski model idealny na lato, wykonany z nubuku przecena z 239 zł na 169 zł, potem koszule z krótkim rękawem za 49 zł! (tyle co na bazarze przy ul. Bakalarskiej). Jeansy kobiece od 40 zł! no i cudne marynarki tutaj przeceny z 599 zł na 369 zł.

Pamiętam jak do centrów handlowych jeździłam tylko pooglądać sobie i poprzymierzać, a kupowałam i tak na stadionie lub przez Internet, a tu proszę jaka zmiana.

Żeby sprawdzić swoją hipotezę na temat powiązania lata i promocji w sklepach, odpaliłam komputer i sprawdziłam oferty telezakupów topshop.pl. Tutaj również hipoteza się sprawdziła. Hity sprzedaży dostępne są teraz z przesyłką gratis, na h2o mop x5 jest obniżka o 100 zł (plus do tego kula piorąca za darmo) a do opasek Dr Levina dodają jeszcze pas lędźwiowy za darmo. Biustonosz Aire Bra – jeżeli kupuje się 2 komplety, wtedy drugi jest za pół ceny. Do bielizny Slim ‘n Lift Aire dodają halkę tej samej firmy za darmo. Kupują dwa opakowania Snake Complex, drugie opakowanie też dostaniemy za pół ceny.

Wszystkie ‘promocje’ można sprawdzić klikając tutaj

Następnym razem sprawdzę jak letnią porą kształtują ceny produktów  zimowych. Mam nadzieję tutaj też spotka mnie miła niespodzianka.

Radek

Tym, że H2o mop X5 jest oryginalnym mopem, opracowanym w USA, a Chińczyk je podrabia i nakleja znaczki innych firm. Też sobie możesz sobie taki zrobić ze swoim imieniem

Samantha

Potwierdzam Aniu, w Blue City teraz sa naprawdę fajne wyprzedaże. Nie wiem jak w innych galeriach. Ja kupiłam sobie jeansy fajne za 49 zł w FF