Materac Dormeo Memory 2+12 opinie

Materac Dormeo Memory 2+12 opinie

Moi drodzy, po waszych pozytywnych opiniach na temat materaca Dormeo Memory 2+12 postanowiłam sobie taki sprawić:) Wczoraj przywiózł mi go kurier (czekałam 4 dni) i pierwszą noc mam za sobą. Chciałabym Wam powiedzieć moi drodzy czytelnicy, że w niczym się nie myliliście pisząc, że jest to bardzo dobry materac, ale od początku.

Mój nabytek jest w standardowym chyba podwójnym rozmiarze 160×200. Całość jest zapakowana w hermetyczny worek i na pierwszy rzut oka wygląda skromnie, ale dopiero po rozpakowaniu materac ‘wstaje’ czyli jakby unosi się i wypełnia i dopiero wtedy pokazuje się w całej okazałości. Na początku z mężem głowiliśmy się do czego jest kabelek przy materacu, ale dzięki jednemu z moich czytelników wiemy, że po podłączeniu do uziemienia, działa anty elektrostatycznie, czyli po prostu nie przyciąga kurzu(wow)

Teraz konkrety. Oboje z mężem lubimy spać na średnio twardych łóżkach, takie nie za miękkie i nie za twarde. Materac dormeo 2+12 jest wprost idealny. Pierwsze wrażenie po położeniu się na nim jest “jej jaki twardy’ ale już po chwili dzięki piance z pamięcią kształtu wprost wtapiamy się w jej strukturę i…aż nie chce się wstawać.

Na prawdę, nie spodziewałam się tak wysokiej jakości po bądź co bądź firmie telezakupowej (chociaż materace Dormeo produkowane są we Włoszech a nie w Chinach). Pierwszy raz poczułam się na prawdę wyspana i oczywiście zaspałam dziś do pracy.

Z czystym sumieniem mogę polecić ten materac wszystkim i wiem, że nikt nie będzie mi miał tego za złe.

W mojej ocenie to materac na 5.

Uwaga, jeśli ktoś woli spać na miękkich materacach wtedy najlepszy będzie model 6+14 (to dla Ciebie mój braciszku:)))