Materac nawierzchniowy Silver-Ion Contour opinie na forum dormeo

Materac nawierzchniowy Silver-Ion Contour

Materac nawierzchniowy Silver-Ion Contour to produkt, który znajdziesz w sklepie Dormeo.pl. Dormeo to marka znana na polskim rynku z wysokiej jakości produktów do sypialni.
 
Materac nawierzchniowy Silver-Ion Contour
 

Doskonały komfort snu za najlepszą cenę! Materac nawierzchniowy o wysokości 5 cm Poprawi komfort snu na starym materacu lub kanapie bez konieczności zakupu nowego, drogiego materaca! Doskonała wentylacja zapewniająca długotrwałą świeżość materaca  Dodatkową higienę zapewnia zdejmowany pokrowiec, który można prać w pralce w 40°C Właściwości antybakteryjne i antyalergiczne dzięki specjalnej powłoce  Możliwość rozłożenia płatności na 12 rat  

Ostatnia cena w oficjalnym sklepie Dormeo wynosiła 649.99, ale warto sprawdzić aktualną cenę bo Dormeo często organizuje promocje.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Materac nawierzchniowy Silver-Ion Contour wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy