Mensil

Mensil opinieMensil

Mensil to lek, który może pomóc w leczeniu problemów z erekcją. Zawiera on substancję o nazwie sildenafil, która wspiera uzyskanie i utrzymanie erekcji. Ten produkt leczniczy jest przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, tj. trudnościami w uzyskaniu lub utrzymaniu wzwodu, które uniemożliwiają odbycie stosunku seksualnego. Aby Mensil mógł działać skutecznie, konieczna jest stymulacja seksualna.

Mensil działanie

Mensil jest dostępny w formie tabletek do rozgryzania, co sprawia, że ich przyjmowanie jest dyskretne i nie wymaga popijania. Tabletki te działają na erekcję poprzez rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, co prowadzi do zwiększenia napływu krwi do ciał jamistych. Mensil działa jedynie po stymulacji seksualnej. Lek ten może pomóc w rozwiązaniu problemów z erekcją poprzez wspieranie uzyskania i utrzymania wzwodu.

Mensil przeciwskazania

Pamiętaj, że przed stosowaniem jakiegokolwiek leku bądź tabletek należy się skontaktować z lekarzem!

yldenafil ma wpływ na przemiany metaboliczne związane z tlenkiem azotu i cyklicznym guanozynomonofosforanem (cGMP), co nasila działanie obniżające ciśnienie tętnicze azotanów. Dlatego też nie zaleca się stosowania syldenafilu jednocześnie z lekami uwalniającymi tlenek azotu, takimi jak azotyn amylo lub azotanami w jakiejkolwiek formie.

Zabronione jest również jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, z lekami pobudzającymi cyklazę guanylową, takimi jak riocyguat, ponieważ może to prowadzić do objawów niedociśnienia tętniczego.

Leki przeznaczone do leczenia zaburzeń erekcji, w tym syldenafil, nie są zalecane dla mężczyzn z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca, u których aktywność seksualna jest niewskazana.

Mensil opinia

Mensil opinie

Zdania co do działania tabletek Mensil są podzielone. Ze względu na niską cenę warto jednak ich spróbować.

Related Post