Menzerna Super Finish 3500 opinie, cena i recenzja

Menzerna Super Finish 3500 z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja karoserii

Menzerna Super Finish 3500 (wczesniej SF4000) to udoskonalona wersji produktu o oznaczeniu 106 FF. Ta pasta polerska oparta na nano-technologii pierwotnie zaprojektowana zostala do polerowania lakierów ceramicznych stosowanych w fabrykach Mercedes Benz, jednak idealnie nadaje sie do kazdego rodzaju lakieru samochodowego. Scierniwo w niej zawarte stanowia najwyzszej jakosci mikroczasteczki scierne o stalej, jednolitej wielkosci co umozliwia uzyskanie doskonalego wykonczenia powierzchni bez powstawania hologramów.
Menzerna Super Finish usuwa drobne defekty lakieru, takie jak lekkie zarysowania, hologramy. Nie zawiera silikonu. Bardzo latwa do spolerowania z lakieru po zakonczonej pracy. Usuwa szlif o granulacji 3000. Do uzycia z piankowymi, miekkimi padami polerskimi.
Sposób uzycia:
Do stosowania recznego – nanies produkt na reczny pad polerski Lake Country CCS (czerwony) i poleruj okreznymi ruchami dla usuniecia drobnych defektów i nadania polysku. Pozostalosci pasty usun recznikiem z mikrofibry.
Do stosowania maszynowego – poleruj za pomoca polerki orbitalnej lub rotacyjnej oraz padów polerskich o odpowiedniej twardosci. Optymalna predkosc obrotowa dla polerek rotacyjnych zawiera sie w przedziale 1200-2000 obr/min. Pozostalosci pasty usun recznikiem z mikrofibry.
Nie trzeba pracować w pracowni auto detailingu, żeby dbać o swój samochód. Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji karoserii to Menzerna Super Finish 3500 może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 47.61 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Menzerna Super Finish 3500
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy