Mop parowy Shark Steam Pocket Mop opinie

Mop parowy Shark Steam mop to nowość na polskim rynku jeśli chodzi o mopy parowe. Nowością jest tu, że w końcu nie trzeba wymieniać nakładek, ponieważ nakładka jest dwustronna.
Sama reklama jest inna niż inne reklamy tv market. Początek reklamy przypomina kreskówkę. Jest to powiew świeżości w reklamach telezakupów, które wydają się być czasem nudne.

Z własnego doświadczenia powiem, że mopy parowe można używać na wszelkich rodzajach powierzchni, które są szczelne. Gdy w podłodze są szczeliny, wtedy skroplona para wodna może się przez nie przedostać i nasze podłoga może się zdeformować (np. klepka na podłodze może się podnieść)

Jeśli posiadasz mop parowy shark steam pocket mop, wyraź swoje opinie w komentarzu do tego posta.

Leszek

Kupiłem Sharka i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z efektów jego działania. Jestem facetem, który porusza się na wózku, więc zakup miał ułatwić mi sprzątanie. I tak też się dzieje. Aniu, nie obraż się, ale kupując ten produkt na co liczyłaś? Że jedną nakładką bez konieczności jej prania, a z czasem wymiany dociągniesz do emerytury. Ciężar – ok.3 kg, który w większości “przejmuje” podłoga też nie jest powodem żeby wykupić karnet na siłownię. Latanie po staremu z wiadrem, wymianą wody, wyciskaniem co chwilę mopa – nie dziękuję !!!

anna

kupiłam tego typu mop i nieco się zawiodłam na nim – przedwszystkim jest dość ciężki i tak właściwie to on moczy podłogę bo nie jest w stanie zabić wszystkie zarazki , gdyż musiałaby byc temperatura wrzenia co jakiś czas trzeba kupić nakładki ,prać je bo kogoż to stać na wyrzucanie po jednorazowym myciu podłogi – mój mop od dwóch lat stoi w kącie bezużyteczny i zastanawiam się jak go się pozbyć a kosztował mnie ok300 zł

Ewelina

Nigdy jeszcze nie kupiłam żadnego mopa parowego. Wydaje mi się że ten będzie pierwszy. Bardzo bym chciała poznać opinie kogoś kto już go ma, napiszcie coś plis