Multicooker 18 w 1 opinie na forum Delimano.

Multicooker 18 w 1 opinie na forum delimano

Multicooker 18 w 1 to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Multicooker 18 w 1 jest tego najlepszym przykładem.
 
Multicooker 18 w 1
 

Dzięki temu wielofunkcyjnemu urządzeniu z łatwością przygotujesz różne posiłki, takie jak mięsa, warzywa, desery czy zupy.  Funkcja opóźnionego włączania pozwala na ustawienie godziny, o której urządzenie ma rozpocząć gotowanie. Do wyboru jest 17 programów automatycznych oraz 1 spersonalizowany. Wyświetlacz LED obsługiwany dotykowo. Łatwe do czyszczenie i użytkowanie. Pojemność: 4 l.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 269.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Multicooker 18 w 1 wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy

Ewa

Boję się, że badziewie kupiłam. Szukam już kilka godzin przepisów i nic. Widocznie nic nikomu sensownego nie udało się na tym ugotować.

Anonim

przy pierwszym malowaniu dużym wałkiem wałkiem Easy Paint Pro pojawił się wyciek z jednej strony wałka, a następnie wyszła gąbka.co mam zrobić gdzie reklamować?