Nanolex Textile & Leather Sealant opinie, cena i recenzja

Nanolex Textile & Leather Sealant z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja wnętrza samochodu

Nanolex Textile & Leather Sealant to zaawansowana technologicznie powloka przeznaczona do impregnacji foteli skórzanych i materialowych. Bardzo dobrze chroni przed woda, tluszczami i pozostalymi zabrudzeniami.
Nanolex Textile & Leather Sealant wyprodukowany zostal na bazie rozpuszczalników w technologii “Sol-Gel”. Molekuly powloki splataja sie pokrywajac powierzchnie materialu siecia organicznych i nieorganicznych mieszanin, które zapewniaja niesamowita odpornosc na plamy oraz wszelkie inne zanieczyszczenia wystepujace w aucie. Nanolex Textile & Leather Sealant tworzy niewidzialna, bezbarwna warstwe laczaca sie bezposrednio z materialem.
Dzieki Nanolex Textile & Leather Sealant wodne zabrudzenia skraplaja sie, zas suche nie przywieraja, dzieki czemu moga zostac latwo usuniete.
Powloki Nanolex zaprojektowano i wyprodukowano w Niemczech.

Nie ma to jak wsiąść do samochodu i poczuć się wyjątkowo. Czysta deska rozdzielcza, ani grama kurzu i ten niepowtarzalny zapach. Producenci wiedzą jak rozpieścić nasze zmysły estetyczne.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji wnętrza samochodu to Nanolex Textile & Leather Sealant może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 100.00 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Nanolex Textile & Leather Sealant
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy